شیر خام نخورید

27 آذر 1392

سلامت نیوز : گروهی از متخصصان اطفال در آمریکا هشدار دادند که زنان باردار، نوزادان و کودکان به هیچ‌وجه نباید شیرخام که غیرپاستوریزه و غیرهموژنیزه است، مصرف کنند. کمیته بیماری‌های عفونی و کمیته تغذیه در «آکادمی پزشکان اطفال» آمریکا اعلام کرد: فروش شیر، پنیر و سایر...

فلفل دلمه ای،خلاصه خوبی ها

26 آذر 1392

امروزه بسياري از خانواده هاي ايراني تنها ازاين سبزي در تهيه پيتزا و مايه ماكاروني استفاده می کنند اما با یك ديد خوشبينانه تر می توان گفت که از آن در تهيه سالاد سبزيجات نيزاستفاده می شود.

خوراکی های خواب آور

26 آذر 1392

هرنوع افراط و تفريط در مصرف گروه هاي مختلف غذايي باعث سوءتغذيه مي شود و اين سوء تغذيه با پيشرفت خود، تغييراتي را درتركيب مواد شيميايي بدن به وجود مي آورد وباعث تهي شدن سلولها از ذخاير حياتي شده كه نتيجه اش به همريختگي آرامش و سكون و فعاليتهاي منظم مغز واعصاب است.
علائم اعتیاد به خودارضایی چیست؟

علائم اعتیاد به خودارضایی چیست؟

12 آبان 1392

یک جراح و متخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری با هشدار نسبت به احتمال آسیب دیدن آلت تناسلی در حین خودارضایی تاکید کرد:« کوچکترین آسیب به آلت تناسلی سبب پاره شدن بافت های فیبری پوشش آلت تناسلی شده و بعدها سبب یک بیماری خطرناک بنام بیماری پیرونی می شود که معمولا سیر آن بطرف ناتوانی جنسی کامل است.»
پیامدهای «پورنوگرافی» در زندگی زناشویی

پیامدهای «پورنوگرافی» در زندگی زناشویی

23 شهريور 1392

هرزه نگاری به اشکال مختلف آن به خصوص در مردان در مردان باعث تحریک شدید جنسی خواهد شد و در نهایت مشاهده می شود هر بار هرزه نگاری، حتی به صورت خفیف مانند تماشای یک عکس مستهجن، میل شدیدی برای خودارضایی در فرد ایجاد می کند و تا زمانی که فرد خودارضایی نکند، احساس تنش و اضطراب شدید خواهد داشت.

عوامل زمینه‌ساز خودارضایی

15 شهريور 1392

سلامت نیوز: ویژگی‌های روحی و رفتاری ضعیف مانند «‌درون‌گرایی، اضطراب،‌نداشتن مهارت‌های اجتماعی که فرد را گوشه‌گیر و مشغول به خود می‌سازد بیشتر نوجوانان بعد از خودارضایی،‌ احساس ناراحتی و گناه می‌کنند و اگر کتاب‌هایی که اغلب محتوایشان درباره‌ی...

راهکارهایی برای غلبه بر عادت خودارضایی

31 ارديبهشت 1392

سلامت نیوز: خود ارضایی عادتی است که می تواند تاثیر نامطلوبی بر مردان و زنان تمامی سنین داشته باشد.خود ارضایی عادتی است که به سرعت ایجاد می شود و می تواند تاثیر نامطلوبی بر مردان و زنان تمامی سنین داشته باشد. بر اساس مطالعات انجام شده خودارضایی اثرات منفی جسمی و روانی متعددی بر...
راهکارهایی برای غلبه بر خودارضایی

راهکارهایی برای غلبه بر خودارضایی

5 اسفند 1391

خود ارضایی عادتی است که به سرعت ایجاد می شود و می تواند تاثیر نامطلوبی بر مردان و زنان تمامی سنین داشته باشد. بر اساس مطالعات انجام شده خودارضایی اثرات منفی جسمی و روانی متعددی بر افراد می گذارد. اگر شما در تلاش هستید تا بر این عادت غلبه کنید، مطمئن باشید که ممکن است (اگرچه مثل هر عادتی نیاز به تلاش و زمان دارد).
دلیل خود ارضائی مردان متاهل

دلیل خود ارضائی مردان متاهل

4 مرداد 1391

ممکن است یکی از مهمترین دلایل خود ارضائی مردان متاهل همین فانتزی جنسی باشد که همسر آنها حاضر نمی شوند برخی از اعمالی که آن مرد در لیست فانتزی جنسی خود قرار داده است را انجام دهد در اینصورت شاید آن مرد از نظر جسمی ارضاء شود اما از نظر روانی و ذهنی نیاز وی تامین نشده لذا با تصویر سازی و قدرت تجسم به آن نقطه دست میابد .

مهمترین عوارض خودارضایی

25 مهر 1390

سلامت نیوز: یکی از عوارض مهم استمناء زودانزالی است . درباره عوارض جسمی روحی و حتی خانوادگی زودانزالی مطالب بسیار میتوان گفت که این خود امروزه یکی از مشکلات بزرگ تعداد زیادی از مردان و بصورت ثانویه بسیاری از زنان متاهل جامعه ما میباشد.حتی درصدی از بیماران که بدلیل ناباروری به...
اولین گام برای رهایی از خودارضایی بعد از ازدواج، انجام این عمل در حضور همسر است

اولین گام برای رهایی از خودارضایی بعد از ازدواج، انجام این عمل در حضور همسر است

20 ارديبهشت 1390

مسئول آموزش کلینیک سلامت خانواده دانشگاه شاهد با بیان اینکه«خودارضایی گاه نشانه‌ای از وسواس است و حتی ممکن است درفرد منجر به اعتیاد رفتاری شود و ایجاد وابستگی نماید»، گفت:«افراد به محض وسوسه شدن باید مکان تنها وخلوت خود را ترک کنند و در میان جمع حضور پیدا کنند.»
بسیاری از جوانان به دلیل خودارضایی، از ازدواج هراس دارند

بسیاری از جوانان به دلیل خودارضایی، از ازدواج هراس دارند

6 ارديبهشت 1390

رییس انجمن علمی ‌سلامت خانواده ایران با بیان اینکه«تعریف علمی انزال زودرس، انزال زودتر از دو دقیقه پس از برقراری رابطه زناشوئی است»، گفت:« گاهی افرادی که به دلیل آزاد دهنده بودن عریزه جنسی اقدام به خودارضایی می‌کنند، به دلیل نداشتن اطلاعات دقیق و صحیح ممکن است دست به اعمال نادرستی از جمله خودکشی یا ترک ازدواج برنند که این افراد نیاز به مشاوره دارند.»
هشدار درباره خود ارضایی کودکان

هشدار درباره خود ارضایی کودکان

13 بهمن 1389

در دوره نوپایی ، بچه ها همزمان با رشد عمومی و آشنایی بیشتر با محیط اطراف به کشف نقاط مختلف بدن خود پرداخته و در می یابند که لمس بعضی از نقاط بدن با لذت همراه است. خود ارضایی در کودکان چیزی بیش از کنجکاوی در مورد اندامهای جنسی است وممکن است کودک یکبار در هفته و یا گاهی حتی تا چندین بار در روز به آن بپردازد.
8.54834s, 17q