با رعایت این نکات دندان هایی چون مروارید داشته باشید

با رعایت این نکات دندان هایی چون مروارید داشته باشید

1 آبان 1395

وی با بیان اینکه نحوه صحیح مسواک زدن نقش چشمگیری در تشکیل جرم دندان دارد، تصریح کرد: استفاده از نخ دندان پس از هر بار صرف غذا ضروری است، درصورتی که پس از استفاده از دستگاه جرم گیری، جرم ها باز هم باقی بمانند انجام جراحی لثه توصیه می شود.
تبلیغات موزاییک کردن دندان‌ها به‌وسیله افراد سودجو صورت می‌گیرد

تبلیغات موزاییک کردن دندان‌ها به‌وسیله افراد سودجو صورت می‌گیرد

18 مهر 1395

دبیر اجرایی کنگره متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران، گفت: متأسفانه افرادی به صورت ما می‌آیند که دندان‌های پوسیده در دهان دارند اما به دلیل تبلیغات فضای مجازی تنها به دنبال موزاییک کردن و سفید کردن غیرطبیعی دندان‌ها هستند.
خمیردندان های ذغالی مورد تایید نیست

خمیردندان های ذغالی مورد تایید نیست

14 مهر 1395

رییس انجمن دندانپزشکی گفت: در رابطه با خمیر دندان های سیاه رنگ بیشتر بعد تجاری این محصولات از سوی شرکت های وارد کننده مطرح است.
گرایش جوانان به داشتن دندان های درشت و سفید

گرایش جوانان به داشتن دندان های درشت و سفید

10 مهر 1395

عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی معتقد است که افراد جوان به صورت وسواس گونه خواستار تغییر در دندان های سالم و زیبای خود، همگام با مسائلی مانند مد روز هستند.
گرایش مردم به داشتن دندان های زیباتر و سفیدتر افزایش یافته است

گرایش مردم به داشتن دندان های زیباتر و سفیدتر افزایش یافته است

31 شهريور 1395

دبیر علمی شانزدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی ایران، از ارائه طرح درمان های جدید در جهت حفظ سلامت و افزایش طول عمر دندان ها، در کنگره پیش رو خبر داد.
آیا سفید کردن دندان‌ها روش قابل اعتمادی است؟

آیا سفید کردن دندان‌ها روش قابل اعتمادی است؟

18 شهريور 1395

داشتن دندان‌های سفید و درخشان یک برتری و عامل مهمی در زیبایی فرد محسوب می‌شود و کمتر کسی را می‌توان یافت که چنین آرزویی نداشته باشد.برای رسیدن به این آرزوی دوست داشتنی برخی به سراغ روش‌های خانگی می‌روند و مثلاً پوست موز یا توت فرنگی را امتحان می‌کنند؛ برخی دیگر نیز به دنبال روش‌های جدید علمی و دندانپزشکی می‌روند.
۶ راهکار ساده برای داشتن دندان سفیدتر

۶ راهکار ساده برای داشتن دندان سفیدتر

17 شهريور 1395

چقدر خنده خودتان را دوست دارید. آیا وقتی می‌خندید احساس می‌کنید زیباتر شده‌اید؟ اگر جواب شما به این پرسش‌ها نه است یعنی باید تغییری در وضعیت ایجاد کنید. با راهکارهای خانگی هم دندان‌ها را زیبا و سفید و هم صرفه جویی کنید.
دندان‌هایی که از هم فاصله دارند

دندان‌هایی که از هم فاصله دارند

14 شهريور 1395

دلایل مختلفی برای ایجاد فضاهای بین دندانی وجود دارد؛ از جمله متناسب نبودن ابعاد دندان‌ها با طول قوس فکی، مشکلات و عادات کودکی مانند انگشت مکیدن، کشیدن دندان‌های شیری و دائمی بدون نظارت دندانپزشک، دندان‌های اضافی یا کمبود دندان‌ها به صورت مادرزادی.
با این روش طبیعی دندان های خود را سفید کنید

با این روش طبیعی دندان های خود را سفید کنید

27 مرداد 1395

یک پژوهشگر طب سنتی گفت :در طب سنتی می توان بدون عوارض دندان ها را جرم گیری کرد.
ساده ترین روش های خانگی برای سفید کردن دندان ها

ساده ترین روش های خانگی برای سفید کردن دندان ها

12 خرداد 1395

با توجه به اینکه جرم گیری دندان توسط پزشک نسبتاً پرهزینه است و علاوه برتاثیرات نامطلوب روی سلامت دندان و لثه، سطح دندان را هم خشن تر می کند، راه هایی ساده در منزل برای جرم گیری و سفید کردن دندان ها توصیه می شود.
سفید کردنِ بدون دردسر دندان

سفید کردنِ بدون دردسر دندان

25 ارديبهشت 1395

داشتن لبخندی زیبا بخش اعظمی از زیبایی صورت را تشکیل می‌دهد و نمی‌توان منکر این قضیه شد. حال چه کسی دلش دندان‌های زرد می‌خواهد؟
چگونه جرم دندان ها را بدون هزینه از بین ببریم؟

چگونه جرم دندان ها را بدون هزینه از بین ببریم؟

30 فروردين 1395

پلاک و جرم دندان و همچنین خونریزی لثه‌ها اتفاقی رایج است که به دلیل عدم مراقبت کافی از دهان و دندان به وجود می‌آید. درمان آن اما جز صرف هزینه‌های گزاف پزشکی در خانه نیز می‌تواند انجام شود.

عکس/تفاوت لبخند دکتر ظریف پس از برجام

25 اسفند 1394

تفاوت لبخند ظریف پیش و پس از برجام از چشم کاربران شبکه‌های اجتماعی دور نماند و بسیاری با بازنشر عکس بالا، به اثر لغو تحریم‌ها در دندان‌هایظریف اشاره کردند.
چگونه دندان‌های سفیدی داشته باشیم؟

چگونه دندان‌های سفیدی داشته باشیم؟

11 اسفند 1394

یک متخصص تغذیه با تاکید بر اینکه مصرف محصولاتی که حاوی مواد رنگی افزودنی است موجب تغییر رنگ دندان می‌شود، گفت: مصرف بلافاصله لبنیاتی که دارای میزان بالایی کلسیم است مانند پنیر و شیر بعد از مواد غذایی رنگی می‌تواند موجب حفاظت دندان شود.
میانبری برای ردیف شدن دندان‌ها

میانبری برای ردیف شدن دندان‌ها

2 آذر 1394

اگر شما به دنبال راهی برای ردیف شدن هرچه زودتر دندان‌هایتان هستید و دوست دارید این کار با سرعت بیشتری انجام شود خواندن این مطلب را از دست ندهید.

خوراکی هایی که دندان ها را سفید می کند

13 آبان 1394

دوست دارید دندان های سفیدتری داشته باشید؟ غذا و خوراکی های زیر را مصرف کنید.

"پوسیدگی" بالاترین شیوع بیماری دندان‌ها + بهترین راهکار

29 شهريور 1394

عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی با اشاره به اینکه "پوسیدگی" بالاترین شیوع بیماری دندان‌ها است، با ارائه راهکاری برای برون رفت از این معضل از برگزاری نخستین سمپوزیوم دستیاران تخصصی ترمیمی و زیبایی در کشور خبر داد.

برگزاری اولین سمپوزیوم دستیاران تخصصی ترمیمی و زیبایی

28 شهريور 1394

همزمان با پانزدهمین کنگره بین المللی انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی ایران اولین سمپوزیوم دستیاران تخصصی ترمیمی و زیبایی، برگزار می شود.

راه سفید کردن دندان‌ها چیست؟

2 شهريور 1394

رنگ سفید دندان‌ها و یک لبخند که در آن دندان‌های سفیدمان به چشم بیاید برای بسیاری از ما اهمیت دارد. بیشتر ما آدم‌ها دوست داریم که در زمان لبخند زدن، دندان‌هایمان براق و درخشان دیده شوند. داشتن دندان‌های سفید و درخشان، اعتماد به نفس ایجاد می‌کند. حتی بیشتر سیگاری‌ها، بیشتر از اینکه نگران سلامت ریه‌ها و قلب خود باشند، نگران رنگ دندان‌هایشان هستند.اما برای سفید کردن دندان‌ها چه راهکاری وجود دارد؟

عوامل ایجاد پوسیدگی دندان

12 مرداد 1394

یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی عوامل ایجاد کننده و عادت های اشتباه در ایجاد پوسیدگی دندان را تشریح کرد.
چگونه دندان‌هایی یکدست و زیبا داشته باشیم

چگونه دندان‌هایی یکدست و زیبا داشته باشیم

12 مرداد 1394

تمام مردم‌ دوست دارند دندان‌هایی سفید داشته باشند؛ اما عوامل متعددی باعث تغییر رنگ دندان‌ها می‌شود که باید از ایجاد آن پیشگیری کرد.
راه‌هایی برای داشتن لبخند زیبا

راه‌هایی برای داشتن لبخند زیبا

30 تير 1394

دندان‌ها نقش مهمی در زیبایی چهره ما خصوصا درحین صحبت کردن و خندیدن دارند. دندان‌های سفید و درخشان ما را زیبا و لبخندمان را دوست‌داشتنی می‌کند، اما دندان زرد و نازیبا خلاف آن عمل می‌کند. با این حال، اگر دندان سفیدی ندارید، ناراحت نباشید. راه‌های فراوانی برای سفید و درخشان کردن این مرواریدهای کاشته شده در دهان شماست. در این نوشتار راهکارهایی برای سفیدشدن دندان‌ها به شما ارائه می‌کنیم.

شکستگی دندانِ کودکان را فورا درمان کنید

30 خرداد 1394

سلامت نیوز:دکترابراهیم امین صالحی رئیس انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی ایران با اعلام این خبر گفت : در صورت شکسته شدن دندان کودک براساس ضربه و یا سانحه بهتر است بلافاصله دندان را داخل بزاق دهان خود کودک و یا سرم فیزیولوژی قرار داده و در کوتاه ترین زمان ممکن به دندانپزشک...

توت فرنگی، پوست موز و جوش شیرین سفیدکننده های طبیعی دندان

24 خرداد 1394

روش های طبیعی سفید کردن دندان ها در وب سایت های اینترنتی به وفور مشاهده می شود که به صحت و سقم آنها اطمینانی نیست؛ دکتر اوچنا اوکویه مدیر گروه دندانپزشکی لندن استفاده از توت فرنگی، پوست موز و جوش شیرین را به عنوان یک روش علمی طبیعی برای این منظور توصیه می کند.

در آینده نیاز به ایمپلنت در کشور روبه فزونی خواهد بود

20 خرداد 1394

سلامت نیوز: رئیس کل سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه در سال های آغازین شکل گیری ایمپلنت به نظر می رسید که روشی لوکس محسوب می شود، گفت: این در حالی است که امروزه ایمپلنت یک درمان متداول و متعارف در روش های درمانی دندان پزشکی است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از سازمان نظام پزشکی،...
با چند روش ساده در خانه، دندان‌های سفید داشته باشید

با چند روش ساده در خانه، دندان‌های سفید داشته باشید

18 خرداد 1394

یک متخصص دندانپزشکی گفت: اکثر مردم با دیدن تبلیغات تلویزیون و مجلات برای سفید کردن دندان‌ها به این فکر می‌افتند که اقدامی در این خصوص انجام دهند بدون آنکه به آسیب‌های به وجود آورنده آن توجه کنند، درحالیکه می‌توان با چند روش ساده در خانه دندان‌های سفید داشت.
سفیدکردن دندان با ریحان

سفیدکردن دندان با ریحان

2 خرداد 1394

هر کدام از ما رویای داشتن دندان‌های براق و سفید را داریم. دندان‌های سفید نه تنها باعث زیبایی لبخند شما می‌شود، بلکه به لحاظ شخصیتی هم شما را جذاب‌تر می‌کند.

روشی برای جرم گیری دندان در منزل

31 فروردين 1394

می خواهیم روشی جالب و مفید را برای جرم گیری دندان هایتان در منزل به شما در چند مرحله آموزش دهیم با ما همراه باشید.
اکسیری برای سلامت دندان‌ها ‌

اکسیری برای سلامت دندان‌ها ‌

26 فروردين 1394

کارشناس بهداشت دهان و دندان مرکز بهداشت اراک گفت: استفاده از محلول جوش شیرین مانع از اسیدی شدن دهان و تخریب دندان‌ها می‌شود.
سفیدکردن دندان با لیزر چقدر اثربخش است؟

سفیدکردن دندان با لیزر چقدر اثربخش است؟

5 فروردين 1394

معاون مرکز تحقیقات لیزر در دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه یکی ازکاربردهای لیزر، بلیچینگ (سفیدکردن دندان) است،گفت:بهره گیری از لیزر برای بلیچینگ از آسیب به مینای دندان پیشگیری و یا آن را به حداقل می رساند.
4.42427s, 17q