تنها با گذشت یک روز این نرم افزار هزار بار دانلود شد

دانلود رایگان نرم افزار / آیا به ایدز مبتلا شده ام؟

۱۳۹۲/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۲ - کد خبر: 101984
دانلود رایگان نرم افزار / آیا به ایدز مبتلا شده ام؟

سلامت نیوز: تنها با گذشت یک روز از قرار گرفتن نرم افزار آگاهی بخش ایدز بر روی سایت کافه بازار، آمارها نشان دهنده این است که دانلود و نصب این برنامه رایگان بر روی تلفن های همراه از مرز هزار نفر گذشته است.


به گزارش سلامت نیوز، هدف از طراحی این نرم افزار، ارائه تعریف درستی از بیماری HIV/ایدز در محیطی کاملا چند رسانه ای، ارائه راه های پیشگیری و در نهایت ابزاری جهت تشخیص کلی بیماری و لزوم مراجعه به پزشک است.


در این نرم افزار تلاشمان بر آن است که در یک محیط گرافیکی ساده، جذاب و کاربرپسند، اطلاعات مناسبی از بیماری قابل پیشگیری ایدز به جامعه ارائه دهیم تا با کمک به افراد سالم در جلوگیری از ابتلا، به افراد مبتلا نیز اطلاعات و کمک های لازم را ارائه دهیم.


نرم افزار آگاهی بخش ایدز دارای امکاناتی نظیر: تعریف بیماری، علت، روند و عوامل تشدید کننده، آموزش راه های پیشگیری بیماری، تست ابتلا به بیماری، روش های درمان و کند کردن روند بیماری، آدرس و تلفن مراکز درمانی در سراسر کشور است.


لازم به ذکر است به زودی اطلاعات دقیق مختصات مراکز درمانی جهت نمایش دقیق آدرس در نقشه، در آپدیت قرار خواهد گرفت.

گفتنی است سلامت نیوز، با راه اندازی کمپین اطلاع رسانی ایدز ضمن تولید محتوای آموزشی، نرم افزاری جهت دسترسی آسان به اطلاعات کامل درباره بیماری HIV/ایدز طراحی کرده است که علاقمندان می توانند این نرم افزار را از سایت کافه بازار دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنند.

نرم افزار ایدز2

نرم افزار ایدز

نرم افزار ایدز3

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.12583s, 19q