بررسی آخرین درمان‌های ضایعات زانو و شانه در سومین همایش جراحی زانو

۱۳۹۲/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۹ - کد خبر: 101991
سلامت نیوز : رئیس انجمن جراحی زانو، آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی گفت: ضایعات غضروف زانو، تعویض مفصل زانو، آرتروسکوپی زانو، شانه، هیپ و مچ پا از محورهای اصلی سومین همایش دوسالانه بین‌المللی انجمن جراحی زانوست.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ محمد رازی، رئیس انجمن جراحی زانو، آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی به اهداف سومین همایش دوسالانه بین‌المللی انجمن جراحی زانو اشاره داشت و گفت: از اهداف اصلی این کنگره، ارتقا توان علمی پزشکان متخصص ارتوپدی فعال در این زمینه است.

رئیس انجمن جراحی زانو، آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی افزود: هدف مهم ما از برگزاری این همایش دستیابی به افق‌های تازه‌ای در جراحی زانو، آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی و نشان دادن توان علمی جراحان ما به شرکت کنندگان خارجی است.

وی با بیان اینکه شرکت در این کنگره از امتیاز بازآموزی برخوردار است، محورهای اصلی کنگره را برشمرد و گفت: ضایعات غضروف زانو، تعویض مفصل زانو، آرتروسکوپی زانو، شانه، هیپ و مچ پا، پزشکی ورزشی، استئوتومی اطراف زانو، بیومکانیک ارتوپدی و سایر مباحث مربوط به ارتوپدی و پزشکی ورزشی و توانبخشی از جمله محورهای موضوعی در نظر گرفته شده این دوره از کنگره می‌باشد.

رئیس انجمن جراحی زانو، آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی با اشاره به اینکه چهار روز کنگره شامل دوره‌های آموزشی، مقالات علمی ، سخنرانی‌، بحث‌ و نشست‌ها، نمایش جراحی، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه‌های فنی است، گفت: در نمایشگاه‌های جنبی کنگره، تازه‌های علمی، تکنولوژی‌های روز و همچنین تجهیزات پزشکی جدید به نمایش گذاشته خواهد شد.

رازی گفت: مخاطبان کنگره متخصصان ارتوپدی، طب فیزیکی،  فیزیوتراپی و پزشکی- ورزشی هستند.

وی اضافه کرد: تعداد کثیری از شرکت کنندگان ایرانی و خارجی، تازه‌های آرتروسکوپی، آسیب‌های ورزشی، جراحی‌های مختلف زانو و پروتزهای زانو را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ همچنین سخنرانان ایرانی و خارجی دعوت شده  از ژاپن، اروپا، نیوزلند و... در کنگره تازه‌های علمی مباحث یاد شده را عرضه خواهند کرد.

سومین همایش دوسالانه انجمن جراحی زانو، آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی ایران از 15 تا 18 بهمن در سالن همایش‌های جزیره کیش برگزار می‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.4791s, 18q