۲ گرم شیشه چندین نفر را معتاد می‌کند

۱۳۹۲/۰۹/۳۰ - ۱۱:۳۳ - کد خبر: 102528
سلامت نیوز : رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: دو گرم شیشه کافی است تا چند نفر را معتاد کند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ همایون هاشمی در مناظره اعتیاد گفت: تعریف ارزش‌ها به هم خورده است الان پول در آوردن آسان ارزش شده و این می‌توان حرکت به سمت اعتیاد و این مسائل باشد.

رئیس سازمان بهزیستی ادامه داد: اعتماد و همدلی کجاست مادامی که شفاف صحبت بکنیم و مشکلات اجتماعی را به مردم که صاحب این مباحث هستند نگوییم به جایی نمی‌رسیم.

هاشمی گفت: باید به مفاهیم اساسی نوع زندگی بپردازیم خیلی از مسائل دستخوش تغییر شده است برو کار می‌کن مگو کار چیست دیگر در بین مردم نیست الان می‌گویند بنشینیم و خانه پول خوب در بیاوریم. کارشناسان مسائل اجتماعی به ما گفته‌اند در بحث شیوع‌شناسی باید شیوه فرزندپروری را لحاظ کنیم.

هاشمی گفت: ما دنبال این هستیم به خانواده‌ها بگوییم در کنار هم بودن چه مفهومی دارد اگر دقت کنید این مفاهیم از بین نرفته اما کمرنگ شده است.

وی افزود: مناسبات اجتماعی ما اختلافات جدی پیدا کرده از آن طرف قسمت اول فرمایشات دوستان درست است مصرف مواد مخدر جرم است اما دسترسی به آن آسان.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در حال حاضر ما باید به فکر محدودسازی شبکه‌های کوچک باشیم. با  مشکل درمان اعتیاد در کمپ‌ها مواجهیم. دو گرم شیشه کافی است چند نفر را معتاد کند بنابراین برای شبکه‌های پایین‌دستی هم باید کاری کنیم.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.62267s, 18q