مرکز معتادان شفق تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

۱۳۹۲/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۲ - کد خبر: 103344
مرکز معتادان شفق تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

سلامت نیوز : دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: مرکز معتادان شفق به طور کلی تعطیل شده است و قرار شده کارشناسان وزارت بهداشت تا هفته آینده طی بازدید از مرکز، شاخص‌ها و معیارهای کارشناسی را اعلام کنند.

احمد ربیع‌زاده در گفت‌وگو با فارس در مورد آخرین وضعیت مرکز درمان معتادان شفق گفت: مرکز شفق یک مرکز غربالگری معتادان بوده است اما وزارت بهداشت به آن ایراداتی گرفت. این در حالی است که مسئولیت خدمات درمانی غربالگری با وزارت بهداشت است و آنها برای حضور در این مرکز اعلام کردند که باید استاندارد‌سازی شود.

وی ادامه داد: ما نیز مبلغی را قبلاً هزینه کرده بودیم و بخشی از کار را انجام دادیم اما مورد قبول وزارت بهداشت قرار نگرفت. ما بارها از وزارت بهداشت خواسته‌ایم که بیایند و شاخص‌ها را اعلام کنند اما اکنون به نتایج خوبی رسیده‌ایم.

ربیع‌زاده گفت: طبق آخرین وضعیت اعلام شده از مرکز ترک اعتیاد شفق قرار شده تا هفته آینده کارشناسان وزارت بهداشت از شفق بازدید کنند و شاخص‌ها و معیارهای کارشناسی را اعلام کنند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران افزود: پس از اعلام این شاخص‌ها ما می‌توانیم کار بازسازی شفق را آغاز کنیم. در حال حاضر مرکز شفق به طور کلی تعطیل شده است و برای استاندارد‌سازی، بازسازی و تعمیر آماده شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.81141s, 19q