۲۷ دی، آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون زبان وزارت بهداشت

۱۳۹۲/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۷ - کد خبر: 103767
۲۷ دی، آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون زبان وزارت بهداشت

سلامت نیوز : ثبت نام در آزمون زبان (MHLE) وزارت بهداشت روز جمعه 27 دی به پایان می‌رسد و توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون نیز از روز دوشنبه 30 دی آغاز می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ تمام افرادی که تاکنون در آزمون ثبت نام کرده اما برخی از اطلاعات فرم ثبت نام را اشتباه وارد کرده‌اند، می‌توانند نسبت به اصلاح فرم ثبت نام خود اقدام کنند.

مهلت ویرایش فرم ثبت‌نام از ساعت 24:00 روز جمعه 27 دی همزمان با پایان ثبت نام به پایان می رسد.

توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون نیز از ساعت 16:00 روز دوشنبه 30 دی آغاز می شود و تا ساعت 24:00 روز چهارشنبه 2 بهمن ماه ادامه دارد و داوطلبان می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

آزمون زبان وزارت بهداشت ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 3 بهمن در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران (بزرگراه همت، جنب برج میلاد) برگزار می ‌ود.

کارنامه اینترنتی آزمون از ساعت 18:00 روز چهارشنبه 9 بهمن در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار می‌گیرد که داوطلبان می توانند از آن پرینت تهیه کنند و داوطلبان توجه کنند که کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان صادر نخواهد شد.

هر کارنامه اینترنتی دارای یک کُد ویژه به نام Certification Code است که درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل استعلام است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.71441s, 18q