با حضور اندیشمندان بیش از 10 کشور جهان؛

دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران برگزار می شود

۱۳۹۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۴ - کد خبر: 103777
دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران برگزار می شود

سلامت نیوز: رئیس کنگره جراحان دهان ، دهان فک و صورت ایران از حضور 22 تن از اساتید برجسته بیش از 10 کشور جهان در جریان برگزاری دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان ، فک و صورت ایران خبر داد .

به گزارش سلامت نیوز،دکتر علی حسنی رئیس دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان ، فک و صورت ایران که از 7 تا 9 اسفند ماه 1392 در هتل المپیک تهران برگزار میشود در توضیح جزئیات برگزاری این کنگره گفت : هدف از برگزاری این کنگره بین المللی ، ارائه آخرین دستاوردها و پیشرفت های علمی در ارتباط با جراحیهای دهان ، فک و صورت بوده و محورهای مورد بحث در این کنگره علمی شامل مواردی چون : آسیب های ناحیه فک و صورت ، جراحیهای ارتوگناتیک و زیبایی صورت ، درمان بیماران مبتلا به شکاف کام و لب ، ناراحتی های مفصل گیجگاه فکی ، جراحی تومورها و سرطان های ناحیه فک و صورت ، درمان های پیشرفته ایمپلنت ، بازسازی استخوان های فک و صورت و عفونت ها می باشد.


دکتر حسنی خاطر نشان کرد که در این کنگره برای اولین بار مباحث پیشرفته‌ای در زمینه مهندسی بافت و کاربرد سلولهای بنیادی در بازسازی ناحیه فک و صورت ارائه خواهند شد.


وی به برگزاری چهارمین سمپوزیوم ایمپلنت خلیج فارس و دومین جشنواره تحقیقاتی جوان بصورت همزمان با دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان فک و صورت ایران اشاره کرد و افزود : در سمپوزیوم ایمپلنت مباحث پیشرفته‌ای در زمینه بازسازی استخوان فک جهت کارگذاری مناسب ایمپلنت و همچنین مباحثی در زمینه پیشگیری و درمان عوارض درمان ایمپلنت خواهیم داشت.

دکتر حسنی اظهار داشت : از مشخصات بارز کنگره امسال باید به برگزاری کارگاه های تخصصی فک و صورت برای اولین بار از جمله کاربرد ژل ، فیلر ، بوتاکس ، بلفاروپلاستی ، راینوپلاستی ، درمان‌ مشکلات مفصل گیجگاهی فکی و جراحی‌های ایمپلنت زایگوماتیک که در بیمارستان انجام می‌شوند اشاره کرد.

وی ادامه داد از دیگر کارگاههای که در این کنگره برگزار می‌شود باید به کارگاههای اورژانس های پزشکی در مطب دندانپزشکی ، و همچنین برگزاری 8 کارگاه تخصصی ایمپلنت اشاره کرد.


رئیس دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان ، فک و صورت ایران امتیاز بازآموزی این کنگره علمی را 26 امتیاز عنوان کرد و تأکید کرد : در حاشیه برگزاری این کنگره نمایشگاهی با حضور شرکت های داخلی و خارجی جهت ارائه محصولات ، مواد و تجهیزات فک و صورت و ایمپلنت خواهند پرداخت .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.71595s, 18q