معاون عمرانی وزیر کشور

گزارش حادثه خیابان جمهوری تا پایان هفته به وزیر کشور ارائه خواهد شد

۱۳۹۲/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۷ - کد خبر: 104262
گزارش حادثه خیابان جمهوری تا پایان هفته به وزیر کشور ارائه خواهد شد

سلامت نیوز: هیاتی از کارشناسان سازمان شهرداری ها برای بررسی آتش سوزی خیابان جمهوری تشکیل شده و گزارش این حادثه دلخراش تا پایان هفته به وزیر کشور ارائه می شود.

معاون عمرانی وزیر کشور با اعلام تشکیل هیاتی متشکل از کارشناسان سازمان شهرداری ها برای بررسی آتش سوزی خیابان جمهوری از ارائه گزارش این حادثه دلخراش تا پایان هفته به وزیر کشور خبر داد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهندس هوشنگ خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستای وزیر کشور با اشاره به دستور دکتر روحانی به وزیر کشوردر خصوص بررسی حادثه آتش سوزی در خیابان جمهوری و جان باختن دو بانوی زحمتکش، ‌اظهار داشت: با دستور دکتر رحمانی فضلی، ‌معاونت عمرانی وزارت کشور موظف شد در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی کند.


وی با بیان اینکه بر اساس این دستور بلافاصله ( سه شنبه) هیاتی متشکل از کارشناسان سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در محل حادثه حضور یافته و ضمن بررسی جزئیات میدانی و شنیدن گزارش شهود، در نشستی گزارشات شهرداری تهران، سازمان آتش نشانی و سایر مراجع ذی ربط را دریافت کردند.


معاون عمران و توسعه امور شهری و روستای وزارت کشور افزود: گزارش نهایی جهت استحضار وزیر محترم کشور تا آخر همین هفته نهایی و به ایشان ارائه خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.43268s, 18q