ویزیت 87 کودک گنبدی توسط فوق تخصصان زنجیره امید

۱۳۹۲/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۸ - کد خبر: 104432
ویزیت 87 کودک گنبدی توسط فوق تخصصان زنجیره امید

سلامت نیوز: پزشکان زنجیره امید روز پنج‌شنبه سوم بهمن ماه، ۸۷ کودک بیمار نیازمند شهرستان گنبد و روستاهای اطراف را معاینه کردند.

به گزارش سلامت نیوز، کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی زنجیره امید در گنبدروز پنج‌شنبه سوم بهمن ماه کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی زنجیره امید در بیمارستان طالقانی شهرستان گنبد راه اندازی شد.

در این کلینیک که از صبح تا بعد از ظهر روز پنج‌شنبه در درمانگاه بیمارستان طالقانی گنبد برپا شد، پزشکان زنجیره امید ۸۷ کودک بیمار نیازمند شهرستان گنبد و روستاهای اطراف را معاینه کردند.

زنجیره امید در گنبد

در این کلینیک دکتر شهریار کامرانی، متخصص ارتوپدی - فوق تخصصی جراحی دست و دکتر سعید مهرپور متخصص جراحی ارتوپدی اطفال که همراه با تیم زنجیره امید از تهران به گنبد رفته‌بودند، بیماران این شهر را که توسط نمایندگی زنجیره امید در گنبد معرفی شده‌بودند، معاینه کردند.

نزدیک به ۹۰ کودک بیمار گنبدی با مشکلات مختلف به این کلینیک مراجعه کرده‌بودند که ۴۷ نفر آنان برای انجام عمل جراحی توسط تیم پزشکی زنجیره امید به تهران ارجاع داده‌ شدند.

بر اساس آمار نمایندگی زنجیره امید گنبد کاووس پیش‌بینی می‌شود نزدیک به ۲۰ کودک بیمار گنبدی از این جمع در طول روزهای باقیمانده تا پایان سال جاری برای جراحی توسط تیم پزشکی فوق تخصصی زنجیره امید به بیمارستان‌های تهران اعزام شوند.

کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی زنجیره امید از ساعت ۱۰ صبح روز پنج‌شنبه تا ساعت ۶ بعد از ظهر برپا شد و پزشکان زنجیره نزدیک به ۷ ساعت در حال معاینه کودکان بیمار شهر بودند.

زنجیره امید در گنبد

این کودکان که پیش از این به همراه خانواده‌های‌شان به نمایندگی زنجیره امید در شهرستان گنبد مراجعه کرده‌بودند و تشکیل پرونده داده‌بودند، برای معاینه و تشخیص به کلینیک فوق تخصصی زنجیره امید ارجاع داده‌شده‌ و توسط پزشکان زنجیره امید به صورت رایگان معاینه شدند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.13797s, 18q