۲۵ درصد مشکلات جامعه تهران بزرگ به وزارت بهداشت مربوط می‌شود

۱۳۹۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۵۵ - کد خبر: 104942
۲۵ درصد مشکلات جامعه تهران بزرگ به وزارت بهداشت مربوط می‌شود

سلامت نیوز : رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: یکی از اهداف شورای راهبردی شهر تهران رفع مشکلات و معضلات بهداشتی حاشیه کلانشهر تهران است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت ؛ علی اصغر پیوندی بیان کرد: شاید ۲۵ درصد مشکلات و معضلات جامعه تهران بزرگ به وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی مربوط می‌شود و ۷۵ درصد دیگر این مسائل به سازمان‌های دیگر مربوط است که با یک برنامهٔ منسجم و هماهنگ و با همکاری بین‌بخشی و فرابخشی دیگر سازمان‌ها می‌توان در رفع این مشکلات اقدام کرد.

این عضو شورای راهبردی سلامت شهر تهران تاکید کرد: با توجه به اینکه مشکلات و معضلات در کلانشهر تهران بیشتر از استان‌ها و سایر شهر‌ها است بنابراین به همکاری‌های فرابخشی و بین بخشی گسترده‌ای نیازمند است.

وی خاطر نشان کرد: شورای راهبردی سلامت تهران نیازمند همکاری دانشگاه‌ها و شهرداری تهران است تا بتواند معضلات این شهر را به حداقل برساند.

پیوندی با اشاره به اینکه در حال حاضر با عضویت افراد تأثیر گذار در شورای راهبردی سلامت شهر تهران، شرایط مناسبی فراهم شده است، اظهار امیدواری کرد بتوان فعال‌تر از دوره‌های قبل عمل کرد و نتایج اقدامات این شورا، رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشد.

به گزارش ایلنا، رئیس و اعضای شورای راهبردی سلامت شهر تهران چندی پیش توسط وزیر بهداشت منصوب شدند و اولین جلسه این شورا با حضور اعضای جدید روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.09392s, 18q