عمليات برفروبي در سطح محورهاي ارتباطي تنكابن ادامه دارد

۱۳۹۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۶ - کد خبر: 105035
عمليات برفروبي در سطح محورهاي ارتباطي تنكابن ادامه دارد

سلامت نیوز : رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان تنكابن از اجراي عمليات برفروبي و يخ زدايي محورهاي ارتباطي اين شهرستان خبر داد و عنوان كرد : با توجه به حجم بالاي برف ( بيش از 1.20 متر ) در سطح محورهاي تنكابن ، عمليات برفروبي و يخ زدايي راهاي ارتباطي همچنان ادامه دارد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران ؛ مهندس رحمان طالش حسيني گفت : پس از بارش سنگين و مداوم برف و كولاك در غرب استان و انسداد محورهاي ارتباطي ، نيروهاي راهداري بلافاصله با تمامي امكانات و ماشين آلات راهداري اقدام با بازگشايي محورهاي ارتباطي كردند.
وي از فعاليت شبانه روزي راهداران براي بازگشايي محور "چالكرود - نشتارود" خبر داد و گفت : خوشبختانه راهداران سخت كوش مستقر در سطح محور مذكور توانستند پس از ساعتهاي تلاش و كوشش دو لاين محور مذكور را بازگشايي كنند.

طالش حسيني افزود: انشاءالله به محض بازگشايي و تردد خودروها در محورهاي اصلي ، اكيپ هاي راهداري به كمك ديگر راهداران براي بازگشايي محورهاي فرعي و روستايي اعزام خواهند شد.رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان تنكابن اظهار داشت : براي تسريع در انجام امور راهداري و بازگشايي محورها ، اين اداره از امكانات و ماشين آلات اداره كل راه و شهرسازي استان البرز براي بازگشايي محورها استفاده نموده ، كه جا دارد از همكاري و مساعدت مسؤلين اين اداره كل جهت رفع مشكلات مردم قدرداني نمايم.

وي خاطر نشان ساخت : با توجه به حجم بالاي ترافيك در سطح محورهاي غرب استان و سهولت در امر امداد رساني و بازگشايي محورها از مردم و مسافرين عزيز تقاضا داريم از سفرهاي غير ضروري به اين مناطق پرهيز كنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.39883s, 18q