نتایج تعرفه‌های پزشکی یکشنبه هفته آینده بررسی می‌شود

۱۳۹۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۶ - کد خبر: 105192
نتایج تعرفه‌های پزشکی یکشنبه هفته آینده بررسی می‌شود

سلامت نیوز : وزیر بهداشت به همراه دستیار رئیس‌جمهور و نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی، از بیمارستان دکتر سپیر بازدید کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ دکتر سید حسن هاشمی در جمع خبرنگاران در خصوص تصمیم‌گیری در مورد افزایش تعرفه‌های پزشکی، اظهار کرد: روز یکشنبه موضوع افزایش تعرفه‌های پزشکی در شورای عالی بیمه با حضور بیمه‌ها و وزارت‌ بهداشت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی می‌شود.

وی ادامه داد: نظر ما مطابق با نظر جمع است و روابط بسیار صمیمانه‌ای برقرار است و یکدیگر را درک می‌کنیم و سعی خواهیم کرد در حد اعتبارات، تعرفه‌های پزشکی را افزایش دهیم.

وزیر بهداشت با بیان اینکه محدودیت منابع مشکل همه دستگاه‌هاست،‌ افزود: در دولت جدید به ویژه در سال اول شروع کار دولت، مشکلی نداشته‌ایم و امیدواریم در ادامه هم مشکلی به وجود نیاید.

هاشمی در خصوص دلیل بازدیدش از بیمارستان کلیمیان تهران (دکتر سپیر) اظهار کرد: همزمان با سالگرد پیروزی انقلابی، انگیزه اصلی این بود که از تنها بیمارستانی که معروف به هموطنان کلیمی است، وعده‌های رهبر انقلاب مبنی بر توجه به اقلیت‌ها و قومیت‌های مختلف را عملی کنیم.

وی اظهار کرد: بسیار خوشبختیم که در دهه فجر سی پنجمین سال انقلاب اسلامی مشاهده می‌کنیم که وعده‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی مبنی بر اینکه همه ایرانیان می‌توانند در کنار هم در این کشور زندگی کنند، محقق شده و صرف‌نظر از هر باور و اعتقادی، به مردم خدمت‌رسانی می‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.43359s, 19q