ورود سامانه بارشی جدید / دمای هوای تهران گرم می‌شود

۱۳۹۲/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۵ - کد خبر: 105756

سلامت نیوز : كارشناس سازمان هواشناسی از گرم شدن دمای هوا در تهران به مدت روز خبر داد و گفت: با ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه دمای هوا در تهران خنك تر می‌شود.

گودرزی در گفت و گو با ایلنا با بیان اینکه تا ظهر روز یکشنبه وزش نسبتاً شدید باد همراه با افزایش دما برای سواحل غرب دریای خزر و استان اردبیل پیش بینی می‌شود، اظهار کرد: از اواخر امشب سامانه بارشی از غرب وارد کشور می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس این سامانه فردا استانهای نیمه غربی و از پس فردا(دوشنبه) علاوه بر استان‌های نیمه غربی، استانهای واقع در مرکز جنوب و دامنه‌های جنوبی البرز سواحل شمالی و به تدریج شرق و برخی نقاط جنوب شرق و به صورت پراکنده شمال شرق بارش باران همراه با رعد و برق وزش باد و در مناطق مرتفع بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه از ظهر یکشنبه تا دوشنبه دامنه‌های مرکزی و جنوبی زاگرس بیشترین بارش باران را خواهند داشت، گفت: این سامانه روز سه شنبه از سمت شرق از کشور خارح می‌شود.

گودرزی درباره وضعیت آب و هوای تهران نیز گفت برای تهران اواخر وقت امروز افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود، اما از اواخر وقت فردا هوای تهران نیمه ابری به طوری که از روز دوشنبه برای تهران بارش باران همراه با وزش باد و در ارتفاعات بارش برف دور از انتظار نیست.

وی گفت: امروز و فردا دمای هوا در تهران روند افزایشی خواهد داشت به طوری که کمینه و پیشبنه دمای تهران امروز 5 و 16 فردا 7 و 17 خواهد بود. اما از روز دوشنبه هوای تهران کمی خنک تر می شود که کمینه و پیشینه به 4 و 15 بالای صفر درجه می‌سد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.63927s, 18q