شباهت عجیب میوه ها با اعضای بدن

۱۳۹۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۴ - کد خبر: 105816
شباهت عجیب میوه ها با اعضای بدن

سلامت نیوز:حبه های انگور روی خوشه شبیه قلب هستند و هر دانه آن شبیه سلول های خونی. امروزه تحقیقات نشان داده که انگور برای حیات قلب بسیار مفید است.

به گزارش ازسلامت نیوزبه نقل ازعصرایران،هویج حلقه شده شبیه چشم انسان است. مردمک و عنبیه و خط نوری که به چشم میرسد درست مانند چشم انسان میباشد. تحقیقات نشان می دهد که مصرف هویج باعث افزایش جریان خون در عملکرد چشم می شود.وقتی گوجه فرنگی روازوسط دونیم میکنید چهارتا خونه میبینید که قرمزه و دقیقا مثل قلب هستش که اون هم قرمزه و چها تا بخش مجزا داره.

تحقیقات نشون داده که گوجه فرنگی خون رو تصفیه میکنه.گردو شبیه مغز انسان میمونه.نیم کره راست و نیم کره چپ،قسمت بالای مغز و پایین مغز.حتی چین خوردگی های و پیچیدگی های اون هم شبیه نئو کورتکس میباشد.در حال حاضر میدانیم که گردو ۳۶ مرتبه نورونهای پیام رسان به مغز را گسترش میدهد.لوبیا قرمز شبیه کلیه انسان است تحقیقات نشون داده که لوبیا قرمز در بهبود عملکرد کلیه نقش بسزایی دارد.ساقه کرفس شبیه به استخوان است. این نوع از سبزیجات در استحکام استخوان بسیار موثر میباشد.

استخوانها تشکیل شده از ۲۳٪ سدیم و کرقس هم ۲۳٪ سدیم داره.چنانچه در رژیم غذایی شما سدیم وجود نداره کرفس میتونه این کمبود رو جبران کنه.آوکادو و گلابی و بادمجان برای سلامت سرویکس و رحم درخانمها بسیار موثر میباشد.امروزه تحقیقات نشان میدهد که اگر خانمها در هفته یک عدد آوکادو مصرف نمایند هورمونهای آنها متعادل میشود و از بروز سرطان رحم جلوگیری میکند.جالبه که بدونید ۹ ماه از شکوفه کردن آوکادو تا رسیدن میوه آن طول میکشه.سیب زمینی استانبولی شبیه لوزلمعده هست که باعث تعادل قند خون در بیماران دیابتی میشود.

زیتون به سلامت و عملکرد تخمدان کمک می کند.گریپ فروت و پرتقال و انواع مرکبات شبیه غده های شیری هستند و در سلامت سینه و جنبش غدد لنفاوی در سینه موثر استپیاز شبیه سلولهای بدن میباشد.امروزه تحقیقات نشان داده است که پیاز نقش مهمی در خروج مواد زائد در بدن را داراست.و باعث ریزش اشک و شستشوی لایه مخاطی چشم میگردد.زنجبیل برای آرام کردن معده و جلوگیری از تهوع مفیداست. پنیر برای استخوانها و جلوگیری از پوکی استخوان ،کلم بروکلی برای کم کردن خطر سرطان (شبیه هزاران سلول سرطانی)،موز کنترل کننده حالات روحی در مغز و ضد افسردگی باعث ایجاد خوشحالی و خنده،قارچ برای بهتر شدن شنوایی گوشها.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.91101s, 18q