عکس /ديدار علي دايي با كودكان محك

۱۳۹۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۲ - کد خبر: 106521

سلامت نیوز :براي كودكان محك و به خصوص بچه‌‌هاي فوتبال دوست، ديدار با يكي از نام آورترين فوتباليست‌هاي ايران، كه بازي‌هاي به يادماندني و درخشان و گل‌هاي زيادي را در كارنامه‌اش دارد، ديداري پر از هيجان و شادي بود.
به گزارش سلامت نیوز علي دايي همچون پدري مهربان و دلسوز به همراه همسرش به بخش‌هاي (شيمي درماني- انكولوژي و ...) بيمارستان محك رفت و با بچه‌هاي در حال درمان عكس‌هاي يادگاري گرفت.

سجاد 10 ساله يكي از فوتباليست‌هاي كوچك با وي مسابقه رو پايي زدن داد؛ ميلاد 5 ساله از قراردادي كه در آينده مي خواهد با تيم پرسپوليس امضا كند صحبت كرد و تعداد زيادي از والدين از روزهاي گذشته جام جهاني و گل‌هاي خاطره انگيز او صحبت كردند.

در آخر علي دايي به اتفاق كودكان محك، توپ فوتبالي را رنگ‌آميزي كردند و آرزوهايشان را روي آن نوشتند تا در بازار نوروزي محك براي فروش دسته جمعي ارائه شود.


بازار نوروزي با هدف حمايت از كودكان مبتلا به سرطان محك در روزهاي پنج‌شنبه و جمعه 8 و 9 اسفند از ساعت 10 صبح تا 8 شب درموسسه محك برگزار مي شود. حضور هنرمندان و ورزشكاران در كنار كودكان محك همواره باعث شادي و شعف آن‌ها در مسير درمان مي‌باشد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.27455s, 19q