هيچ‌ كس ازداروخانه هلال‌احمر ناراضي برنمي‌گردد

۱۳۸۷/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 10682
هيچ‌ كس ازداروخانه هلال‌احمر ناراضي برنمي‌گردد

يکي از کارشناسان دارويي سازمان تدارکات پزشكي هلال احمر در گفت‌وگو با ايسنا، با اذعان به اين که حدود دو تا سه روز از ماه گذشته، به دليل مشکلات مالي، يارانه اين شير خشک دارويي از سوي وزارت بهداشت قطع شد، گفت: در حال حاضر مشکلات برطرف شده و بيماران مي‌توانند مانند سابق با پرداخت دو هزار تومان دارو را تهيه کنند.

وي توضيح داد: در روزهايي که يارانه قطع شده بود سازمان تدارکات دارويي مابه‌التفاوت 16 هزار توماني را به شرط عودت در صورت دريافت يارانه از بيماران اخذ کرد و پس از حل مشکل يارانه با بيماران تماس گرفته و وجه مذکور به آنها باز پس داده شد.

وي با تاکيد بر اين که از دو هفته پيش تا کنون سازمان در نظر گرفته تا هيچ کس از داروخانه هلال احمر ناراضي برنگردد شماره تلفن 88800351 را براي رسيدگي به شکايات مردمي اعلام کرد.

اين اظهارات در حالي از سوي اين مقام مسوول در سازمان تداركات پزشكي هلال احمر صورت مي‌گيرد كه چندي پيش عده‌اي از والدين نوزادان مصرف ‌كننده شيرخشك نوتراميژن در تماس با ايسنا نسبت به آن‌ چه «توقف توزيع اين شيرخشك» - كه پيش از اين توسط داروخانه هلال احمر صورت مي‌گرفت - خواندند، اعتراض كردند.

به گفته اين عده از شهروندان، شيرخشك «نوتراميژن» كه جايگزين شيرغذايي براي نوزاداني است كه با مشكلات متابوليكي دست به گريبانند به مدت سه ماه از سوي اين داروخانه در اختيار آنها قرار نمي‌گرفت كه اين امر مصرف‌كنندگان شيرخشك غذايي _ دارويي مذكور را با مشكلات زيادي مواجه كرد.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
vahid
باسلام؛الان که این یاداشت را مینوسم یازدهم تیرماه است اما هنوز شیرخشک در کرمان گیر نمیاد وبچه ما دچار مشکل شده
0.12375s, 20q