نبود داروخانه هلال احمردربروجرد مشکلاتی برای بیماران بوجود آورده است

۱۳۹۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۲ - کد خبر: 106850

سلامت نیوز : رییس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: نبود داروخانه هلال احمر در شهرستان بروجرد به یک مشکل جدی برای بیماران تبدیل شده است.

ˈ محمد کرمیˈ در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا افزود: متاسفانه استان لرستان تنها استانی است که داروخانه هلال احمر در هیچکدام از شهرهای آن وجود ندارد و این خواسته و مطالبه مهم مردم و بیماران خاص منطقه است.

وی اظهار داشت: با توجه به حساسیت ایجاد داروخانه، وجود بیماران خاص و نیاز آنها به داروهای کمیاب دولتی و محرومیت استان لرستان، متاسفانه دانشگاه علوم پزشکی استان مجوز ایجاد داروخانه هلال احمر را صادر نمی کند.

وی اضافه کرد: برای ایجاد داروخانه هلال احمر در شهرستان بروجرد نماینده مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی بارها پیگیر موضوع بوده و جمعیت هلال احمر کشور نیز با ایجاد این داروخانه موافقت کرده ولی مجوز تاسیس داروخانه باید از دانشگاه علوم پزشکی لرستان گرفته شود.

کرمی افزود: در صورت صدور مجوز این داروخانه و موافقت کمیسیون ماده 20، تمامی هزینه های تاسیس و تجهیز و تامین داروهای داروخانه ازسوی جمعیت هلال احمر کشور تامین می شود.

وی اضافه کرد: در صورت موافقت مسوولان علوم پزشکی استان نسبت به صدور مجور داروخانه هلال احمر ، بیماران نیازمند لرستان برای تامین داروهای خود در شهرهای همدان، اراک، تهران و قم سرگردان نمی شوند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
محمد هادی معظمی گودرزی
با سلام و تشکر از سلامت نیوز و ریاست هلال احمر بروجرد
عزیزان من عناد مسؤلین استان با بروجرد عزیز قریب 3 دهه است تداوم داشته .
نمایندگان اگر دلسوزند میبایست به استان توجهی نکنند و مجوز را مستقیم از تهران بگیرند .
لطفأ منعکس فرمایید. والسلام
3.27706s, 20q