تعرفه‌های درمان 93 بخش دولتی در شورای عالی بیمه تصویب شد

۱۳۹۲/۱۲/۱۵ - ۰۵:۴۴ - کد خبر: 107161
تعرفه‌های درمان 93 بخش دولتی در شورای عالی بیمه تصویب شد

سلامت نیوز : معاون درمان وزیر بهداشت از تصویب تعرفه‌های درمان بخش دولتی برای سال 93 در شورای عالی بیمه خبر داد.

دکتر محمد آقاجانی در گفت‌وگو با (ایسنا)، با اشاره به کارشناسی‌های انجام شده جهت احصا قیمت‌های واقعی خدمات درمانی به بررسی‌های انجام شده جهت تعیین تعرفه‌های درمان سال 93 اشاره کرد و گفت: تعرفه‌های درمان بخش دولتی برای سال 93 در شورای عالی بیمه بررسی و تصویب شد. این تعرفه‌ها جهت تایید نهایی به هیات دولت ارسال شده است.

وی در این باره افزود: تعرفه‌ها جهت تایید نهایی در کمیسیون اجتماعی دولت و هیات وزیران مورد بررسی قرار می‌گیرد. هم‌چنین در شورای عالی بیمه مقرر شد اطلاع‌رسانی در مورد تعرفه‌های درمان سال 93 پس از تصویب هیات وزیران بر عهده خود دولت باشد.

آقاجانی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر آنکه آیا در مصوبه شورای عالی بیمه نظر وزارت بهداشت تامین شده است یا خیر؟ گفت: تعرفه‌ها براساس منابع بیمه‌ها پیش‌بینی شده‌اند. به دلیل محدودیت منابع بیمه‌ها قیمت‌های تمام شده خدمات در تعرفه‌های 93 حاصل نشد. در مجموع می‌توان گفت تعرفه‌های خدمات درمانی بخش دولتی در سال 93 در حد منابع بیمه‌ها در شورای عالی بیمه مورد تصویب قرار گرفت.

معاون درمان وزیر بهداشت همچنین در پاسخ به سوال ایسنا درباره تعیین تعرفه‌های درمان 93 بخش خصوصی نیز گفت: در این زمینه نیز مقرر شد که پیوست نظارتی توسط سازمان نظام پزشکی ارائه شود و در صورتی که این پیوست نظارتی مورد تایید وزارت بهداشت قرار گیرد، تعرفه‌های درمان 93 بخش خصوصی نیز پایان هفته آتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.79852s, 19q