آیت الله هاشمی:فاطمه همه عمرش در خدمت بیماران خاص بوده

۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۸ - کد خبر: 107271
آیت الله هاشمی:فاطمه همه عمرش در خدمت بیماران خاص بوده

سلامت نیوز: آیت الله هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با ارمان درباه دادگاه فاطمه هاشمی اظهار داشت : وی اصلا اهمیت نمی‌دهد که دادگاه برود یا نرود و جز از خدا نمی‌ترسد .

ادامه اظهارات ایت الله هاشمی با ارمان در زیر می اید :به هر حال شرايط اينگونه است و آدم چه کار می‌تواند بکند؟ فاطمه توصيه ه­ايی به مجلس كرد، فاطمه سرتاپای عمرش بدون هیچ مزدی در خدمت به محروم‌ترین مردم بوده است، یعنی بیماران خاص. کسی که در خانه بیمار خاص داشته باشد، دیگر همه فامیل آسایش ندارند. بیماران خاص کسانی هستند که مرضشان مشکل است، لاعلاج یا بسیار صعب العلاج است و بسیار گران است. فاطمه از جوانی تا کنون به اینها می‌رسد و خیلی هم برایشان کار می‌کند. الان بیمارستانی برای سرطانی‌ها می‌سازد، 4، 5 سال شهرداری و دیگران نگذاشتند و حالا دیگر راه افتاده است و بعدا خواهيد ديد چه خدمتی به سرطانی‌ها خواهد شد.
بهترین مرکز در خارومیانه در حال ساخت است. خیلی کار می‌کند. شب و روز ندارد یعنی واقعا همیشه فعاليت می‌کند که امكاناتي جمع کند كمك به بيماران خاص. زماني كه رفته بودیم فدک، همراه ما بود. یک مقدار از ساقه‌های خشك نخل را همراه خود در چمدان آورد. شاخه‌هاي نخل فدک را می‌دهد و كمك‌هاي زیادی از خيرين می‌گیرد و آنها هم به این موارد علاقه‌مند هستند.
برای اینها کار می‌کند. اینجوری است وضعش. اصلا اهمیت نمی‌دهد که دادگاه برود یا نرود و جز از خدا نمی‌ترسد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.72032s, 18q