معاون پرستاري وزارت بهداشت در خراسان رضوي:

افزایش رضایتمندی پرستاران الویت معاونت پرستاری در سال آینده

۱۳۹۲/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۴ - کد خبر: 107305
افزایش رضایتمندی پرستاران الویت معاونت پرستاری در سال آینده

سلامت نیوز :دکتر ميرزابيگي در همايش تجليل از پرستاران نمونه ي خراسان رضوي با اشاره به لزوم چاره انديشي براي رفع کمبود نيروي پرستار در کوتاه مدت و بلند مدت افزود:برنامه ريزي براي متناسب سازي آموزش باليني، برنامه ريزي براي بهبود مستمر خدمات مراقبت پرستاري ، اهتمام به بستر سازي براي استفاده از فناوري روز،از جمله ماموريتهاي ابلاغ شده وزير بهداشت در اين راستا به شمار مي رود .

به گزارش خبرنگار سلامت نيوز از مشهد، وي با تاکيد براينکه رسيدگي به کارکنان پرستاري در ابعاد معيشتي فرهنگي و اجتماعي از اقدامات ابلاغ شده ي وزير بهداشت است يادآور شد: اهتمام جدي به اخلاق حرفه اي و مراقبتهاي معنوي ، تشکيل شوراي عالي پرستاري براي سياست گذاري و نظارت بر اجراي پرستاري مسائلي هستند که در حوزه ي پرستاري بايد بدان برسيم.

معاون پرستاري وزارت بهداشت،افزايش رضايت مندي مردم و کارآمدي نظام سلامت در بعد پرستاري را از جمله برنامه هاي هدف گذاري شده اين معاونت در چهار سال آينده برشمرد و خاطرنشان کرد: از مهمترين اهدافي که بايد براي رسيدن به آن نيز هدف گذاري بشود افزايش رضايتمندي پرستاران و ارتقاء دانشکده هاي پرستاري در سطح ملي و بين المللي است که براي آينده هدف گذاري شده است.

ميرزابيگي تشکيل کميته نخبگان پرستاري به منظور اجراي سياستهاي ابلاغي را از اقدامات ديگر دانست و تصريح کرد: 168 چالش حوزه پرستاري بررسي و 25 برنامه اولويت دار براي کاهش معضلات اين حوزه تعيين شده است.

گفتني است در مراسم جشن روز پرستار و تقدير از پرستاران نمونه خراسان رضوي که در تالار ابن سينا دانشگاه علوم پزشکي مشهد برگزار شد از پرستاران نمونه ي خراسان رضوي تقدير بعمل آمد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.82561s, 19q