خودروی پژو، 8 کشته و مجروح برجای گذاشت

۱۳۹۳/۰۱/۱۲ - ۱۷:۵۱ - کد خبر: 108360

سلامت نیوز : روز گذشته انحراف به چپ یک دستگاه خودروی پژو 405 و برخورد آن به یک دستگاه خودروسواری پژو 206 در محور بافت - ارزوئیه در استان کرمان، شش کشته و دو مجروح به جا گذاشت.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، فرمانده انتظامی شهرستان بافت درباره این حادثه گفت: این حادثه عصر روز گذشته به وقوع پیوست و یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 از محور ارزوئیه به سمت بافت در حال حرکت بوده و در اثر انحراف به چپ، این خودرو با یک دستگاه خودروی پژو 206 روی پل زیارت سید علی موسی واقع در 25 کیلومتری جنوب شهرستان برخورد می‌کند.
سرهنگ «علی محمدی» با بیان اینکه در اثر برخورد این دو دستگاه خودروی سواری، پژو 405 که چهار سرنشین داشته دچار آتش‌سوزی می‌شود که دو نفر از سرنشینان آن طعمه حریق شده و جان خود را از دست دادند و دو نفر دیگر به کمک نیروهای انتظامی و مردمی نجات داده شده و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال می‌یابند.
وی خاطر نشان کرد: خودروی پژو 206 که دارای چهار سرنشین بوده به علت برخورد با خودروی پژو 405 انحراف پیدا کرده و ضمن برخورد با گارد ریل کنار پل به داخل رودخانه سقوط و همه سرنشینان آن جان خود را از دست دادند.
وی گفت: با توجه به تلاش‌های پلیس در ایام نوروز این حادثه یکی از تاسف‌بارترین حوادث رانندگی در ایام نوروز در استان بوده که منجر به فوت شش نفر از هموطنان شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.22025s, 18q