جاده های مسدود کشور اعلام شد

۱۳۹۳/۰۱/۱۲ - ۱۸:۲۳ - کد خبر: 108374
جاده های مسدود کشور اعلام شد

سلامت نیوز : مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد که به دلیل بارش شدید برف و باران سه محور کشور تا اطلاع ثانوی تعطیل مسدود است. به گزارش ایرنا به نقل از مرکز مدیریت راههای کشور، محور شمشک - دیزین جاده اختصاصی حد فاصل پارکینگ بالا تا پارکینگ پایین واقع در استان البرز به دلیل بارش برف تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد، البته همه روزه امکان تردد از تهران به محور شمشک تا پارکینگ بالا از ساعت 7 لغایت 17 و همینطور از کرج تا محور دیزین تا پارکینگ پایین به طور 24 ساعته امکان پذیر است.

همچنین محور شهداد - نهبندان مقطع واقع در استان کرمان به دلیل وقوع سیلاب از کیلومتر 60 تا 73 تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد. محور پونل - خلخال نیز از سه راهی پونل تا ورودی جاده زندانه مقطع واقع در استان گیلان به دلیل بارش برف تا اطلاع ثانوی مسدود است.

محور قم - گرمسار و بالعکس واقع در استان های تهران ، سمنان و قم به دلیل تمدید عملیات راهسازی تا 31 خرداد ماه 93 مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم - تهران، برای وسایل نقلیه سنگین محور قدیم قم - تهران و در ادامه برای کلیه خودروها جاده امام رضا(ع) به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.

همچنین در محور کرمان - راین - حسین آباد - جیرفت(ساردوئیه - جیرفت) واقع در استان کرمان به دلیل مداخله با ترافیک شهری و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حامیلن فرآورده های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان - دهبکری - جیرفت می باشد، اما تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.78245s, 19q