فرو ريختن ديوار بر اثر تندباد و کشته شدن يک نفر در آمل

۱۳۹۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۵ - کد خبر: 108710

سلامت نیوز: فرو ريختن ديوار بر اثر تند باد در آمل يک کشته بر جا گذاشت. با فرو ريختن ديوار 2 متري در پياده رو بولوار شهيد امين طبري بر اثر تند باد مرد عابر60 ساله کشته شد .

به گزارش سلامت نیوز به نقل از واحد مرکزي خبر ساعت 10 و 5 دقيقه روز گذشته، وزش باد شديد از سمت غرب استان مازندران شروع شد و به مرکز و شرق استان گسترش يافت به گونه اي که شدت آن در ساري 90 و در رامسر 100 و در نوشهر 75 کيلومتر بر ساعت گزارش شد . وزش تند باد در رامسر 3 واحد روستايي را تخريب کرد و در نوشهر با قطع درختان و شکستن شيشه منازل و خودروها همراه بود .

وزش تند باد و قطع برق در شهرستان آزادشهرباد شديد سبب قطع برق در شهرستان آزادشهر شد. رئيس اداره برق شهرستان آزادشهر گفت : باد شديد با شکستن شاخه درختان و واژگوني ايرانيت خانه ها روي پست هاي فشار قوي سبب قطع برق در اين شهرستان شد . شيردل افزود : ماموران پس از 3 ساعت تلاش موفق به وصل برق 30 هزار مشترک شدند . وي گفت : سرعت باد در اين شهرستان به حدود 50 کيلومتر در ساعت رسيد. باد شديد هم چنين سبب قطع برق در بخشي از مناطق شهرهاي گرگان و گنبدکاووس شد . وزش باد شديد از حدود ساعت سه عصر روز گذشته در گلستان آغاز شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.74414s, 18q