وزیر بهداشت در نامه‌ای به رهبری؛

سیاست‌های اعلام شده زمینه ساز تحولی چشمگیر در عرصه سلامت خواهد شد

۱۳۹۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۸ - کد خبر: 108789
سیاست‌های اعلام شده زمینه ساز تحولی چشمگیر در عرصه سلامت خواهد شد

سلامت نیوز:وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه‌ای به مقام معظم رهبری از ایشان به دلیل ابلاغ سیاست‌های کلی سلامت قدردانی کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از همشهری آنلاین، متن نامه وزیر بهداشت به شرح زیر است:
محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی ایرانحضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)
با سلام و احترام،
آن چه در قالب سیاست‌های کلی سلامت از سوی حضرتعالی ابلاغ شد، افقی روشن در برابر مسئولان و کارشناسان نظام سلامت گشود، آن چنان که بهار 1393 را به بهار سلامت تبدیل کرد.
اینجانب به عنوان متولی سلامت کشور، مراتب تقدیر و سپاس خود را از توجه جنابعالی به این حوزه اعلام می‌نمایم و اطمینان دارم سیاست‌های اعلام شده، زمینه ساز تحولی چشمگیر در این عرصه خواهد شد؛ عرصه‌ای که امروزه یکی از نخستین دغدغه‌های مدیران عالی رتبه تمامی کشورهای جهان است.
اطمینان می‌دهم، همکارانم در سراسر ایران پهناور با همه توان برای تحقق سیاست‌های جامع، ارزشمند و مدبرانه ابلاغ شده، تلاشی خستگی‌ناپذیر خواهند داشت تا آن چنان که باید، با گام‌هایی مستحکم، به سوی افق های روشن پیش رویم.
امید که در پناه توجهات پروردگار متعال، هدایت حضرتعالی، حمایت‌های همیشگی رییس جمهور محترم و همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بتوانیم جمهوری اسلامی ایران را در بخش بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به جایگاه شایسته خود برسانیم و شاهد درخشش انوار مبارک عدالت سلامت در میهن عزیزمان باشیم. انشاالله

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.32537s, 18q