مشکلات بيماران تالاسمي بايد با بيان راهکارهاي منطقي و اختصاص عادلانه اعتبارات و امکانات واقعي حل شود

۱۳۸۷/۰۳/۱۳ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 10880
مشکلات بيماران تالاسمي بايد با بيان راهکارهاي منطقي و اختصاص عادلانه اعتبارات و امکانات واقعي حل شود

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، انجمن حمايت از بيماران تالاسمي استان هرمزگان در نامه اي به رييس جمهور ضمن بيان مطلب فوق از تلاش مسوولين وزارت بهداشت و سازمان انتقال خون که سعي دارند نيازمندان به خون و فرآورده هاي خوني مخصوصاً بيماران صعب العلاج مانند تالاسمي از يک درمان مطمئن و سالم برخوردار باشند، تشکر کرد.

در اين نامه همچنين درخواست شده است تجهيزات در امر تشخيص و پيشگيري از بيماريهايي که تهديد وار بر سر راه پرهزينه تالاسمي کمين کرده است، کامل تر و همپاي تکنولوپي روز دنيا بشود تا افرادي که ناخواسته گرفتار بيماري تالاسمي شده‌اند با اميد و آسودگي خيال بيشتري تن به درمان خود بدهند.

در اين نامه ضمن محکوم كردن افرادي که اخيراً بدون آگاهي از درد و رنج بيماران تالاسمي و خانواده هاي آنها، با سوء استفاده از احساسات و شرايط اين عزيزان، آنها وادار به اعتراضاتي نسجيده و مغرضانه عليه مسوولين کرده اند، آمده است: مشکلات تالاسمي در سراسر ميهن اسلامي به ويژه استان محروم هرمزگان با بيان راهکارهاي منطقي و تصويب و اختصاص و توزيع عادلانه اعتبارات و امکانات واقعي بايد حل شود، نه با مقصر نشان دادن مسوولين استاني که شاهد تلاش و زحماتشان هستيم. لذا از مسوولين مي خواهيم اجازه شکل گرفتن چنين تبليغات مخرب رسانه اي رابه هيچ عاملي که قصد سياه جلوه دادن حسن نيت مسوولين را دارند، داده نشود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.73745s, 19q