دستبند پلیس بر دستان سه شرور مازندران

۱۳۹۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۱ - کد خبر: 108899

سلامت نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان نور مازندران از عملیات ضربتی پلیس در شناسایی و دستگیری سه متهم به شرارت و درگیری خبر داد.

به گزارش سلامت نیو ز به نقل از باشگاه خبرنگاران، ولی‌الله گنجیان مقدم اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر شرارت، درگیری افرادی شرور، اراذل، اوباش در منطقه چمستان نور، شهرستان آمل موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری ماموران انتظامی بخش چمستان و پاسگاه انتظامی ناتل‌کنار، پس از چند روز کار مشترک انتظامی و اطلاعاتی موفق شدند سه متهم به شرارت به نام‌های «کیوان ـ ش»، «مهدی ـ الف» و «مهدی ـ ک» را شناسایی کنند.

گنجیان مقدم افزود: ماموران در ادامه تحقیقات با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی با محاصره مخفیگاه متهمان این افراد را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور بیان داشت: ماموران پس از دستگیری متهمان در بازرسی از محل اختفا آنان موفق شدند مقادیری وسایل، ابزارآلات شرارت و درگیری را کشف کنند.

گنجیان مقدم با اشاره به عزم جدی پلیس در برخورد قاطعانه با هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی و جرائم تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره سدی مستحکم در مقابل اعمال مجرمانه بزهکاران بوده و اجازه خودنمایی و سواستفاده به این افراد را نمی‌دهد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.57683s, 18q