عیادت و احوال پرسی خاتمی، فاطمه هاشمی، گری لوییس، ضرغامی و ... از ابتکار در بیمارستان

۱۳۹۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۴۱ - کد خبر: 109017
عیادت و احوال پرسی خاتمی، فاطمه هاشمی، گری لوییس، ضرغامی و ... از ابتکار در بیمارستان

سلامت نیوز: معصومه ابتکار که در روز چهارشنبه تصادف کرد و دچار مصدومیت شد، در دو روز گذشته عیادت کننده های سرشناسی داشته است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست؛ سید محمد خاتمی، صبح جمعه با حضور در بیمارستان از معصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشورمان عیادت کرد .

سید محمد خاتمی در این ملاقات که با حضور دکتر معظمی مدیرعامل بیمارستان پارس از نزدیک در جریان روند درمان و مداوای رییس سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفت .

وی با ابراز خرسندی از سلامتی خانم دکتر ابتکار برای ایشان آرزوی صحت و عافیت کامل کرد.

خاتمی در این دیداربه ابتکار گفت : دعا می کنیم خداوند شمارا برای محیط زیست کشور حفظ نمایدو هرچه سریعتر سلامتی کامل خودرا بدست آورید.


عیادت فاطمه هاشمی از ابتکار

در پی بستری شدن معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در بیمارستان، به دلیل جراحت تصادف رانندگی، دیروز (پنجشنبه) فاطمه هاشمی به نمایندگی از آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور در بیمارستان، از وی عیادت کرد.

در این ملاقات فاطمه هاشمی با ابلاغ سلام رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و احوالپرسی، از نزدیک در جریان مداوای ابتکار قرار گرفت و برای وی آرزوی سلامت و تندرستی کرد.

معصومه ابتکار نیز از پیگیری و مراتب محبت آیت الله هاشمی رفسنجانی تشکر و قدردانی کرد.عیادت هماهنگ کننده ارشد سازمان ملل ازقهرمان زمین ملل متحد

گری لوییس هماهنگ کننده ارشد سازمان ملل در ایران ، عصر پنجشنبه با حضور در بیمارستان از معصومه ابتکار قهرمان زمین ملل متحد و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشورمان عیادت کرد .

هماهنگ کننده ارشد سازمان ملل در ایران در این ملاقات از نزدیک در جریان روند درمان و مداوای رییس سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفت . وی با ابراز خرسندی از سلامتی خانم دکتر ابتکار برای ایشان آرزوی صحت و عافیت کامل کرد.عیادت تعدادی از مسئولان از معصومه ابتکار

روز پنجشنبه تعدادی از مسئولان به ملاقات معصومه ابتکار رفتند. محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، شهیندخت ملاوردی معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، الهام امین زاده معاون حقوقی رییس جمهوری، علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، محمدعلی نجفی مشاور رئیس جمهور و احمد مسجدجامعی رئیس شورای اسلامی شهر تهران امروز به عیادت ابتکار رفتند.

همچنین سید تقی نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی ، محمد جواد محمدی زاده رییس سابق سازمان حفاظت محیط زیست، مسعود پزشکیان نماینده مجلس شورای اسلامی و احمد موسوی دبیر کل جمعیت هلال احمر برخی افرادی بودند که از ابتکار ملاقات کردند .

علی اکبر صالحی رییس انرژی اتمی ایران ، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و طهمورث مختاری عضو شورای شهر نیز تلفنی جویای حال رییس سازمان حفاظت محیط زیست شدند.

عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما نیز، تلفنی با معصومه ابتکار گفت‌وگو کرد و جویای احوال وی شد .

اسماعیل کهرم مشاور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و تعدادی از فعالان محیط زیست، همچنین خبرنگار برخی رسانه‌ها نیز به عیادت ابتکار رفتند.

گفتنی است در دقایق اولیه این حادثه دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در تماسی تلفنی با سکاندار محیط زیست کشور احوالپرسی کرد و بعد از آن سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی بلافاصله در بیمارستان حاضر شد و در جریان روند درمان رییس سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.1638s, 18q