ناپديد شدن كودك 3 ساله هنگام بازي

۱۳۹۳/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۶ - کد خبر: 109071

سلامت نیوز:پلیس تهران برای پیدا شدن پسربچه سه ساله که 18 روز پیش برای بازی از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت، از مردم درخواست کمک کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تابناک ،چهارم فروردین امسال زن جوانی با مراجعه به کلانتری 130 نازی‌آباد خبر از ناپدید شدن پسربچه سه ساله خود داد.

این زن پس از حضور در اداره یازدهم آگاهی، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «برای دید و بازدید عید به خانه یکی از بستگان در منطقه نازی‌آباد رفته بودیم؛ بعد از خوردن نهار و حدودا ساعت 15:00 بود که پسرم با سایر بچه‌ها، برای بازی از خانه بیرون رفت و از آن زمان دیگر بازنگشت؛ بچه‌هایی که همراهش بودند می‌گویند آن موقع رفته بودند تا بستنی بگیرند و دیگر او را ندیده‌اند که کجا رفته است؛ تمام محل، پارک منطقه و بیمارستان‌ها را جست‌وجو کردیم اما از او خبری نشده است. بنابراین از شما تقاضای پیگیری موضوع را دارم.»

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «فقدان» و به دستور شعبه سیزدهم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: «از زمان ارجاع این پرونده به پلیس آگاهی، اقدامات و تحقیقات پلیسی برای مشخص شدن سرنوشت پسربچه ناپدید شده در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم قرار گرفته است و همچنان ادامه دارد که در ادامه رسیدگی به این پرونده دستور انتشار تصویر این پسربچه از سوی مقام قضایی صادر شده است؛ بنابراین از همه کسانی که اطلاعی از سرنوشت این پسربچه دارند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تلفن 51055511 در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.».

کودک مفقودی

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.26882s, 18q