افشای راز قتل همسر در کمتر از 2 ساعت/ اجیر کردن 2 برادر برای جنایت

۱۳۹۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۶ - کد خبر: 109208

سلامت نیوز: راز زن خیانتکار که برای قتل همسرش دو آدمکش اجیر کرده بود، دو ساعت پس از جنایت فاش شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، 16 فروردین امسال ماموران پلیس آگاهی شهرستان ابهر در استان زنجان در جریان کشف جسد مردی در یکی از محله های این شهر قرار گرفتند.

در ادامه تیمی از ماموران راهی محل جنایت شده و متوجه شدند، جسد متعلق به مرد 29 ساله ای به نام محمد است که بر اثر اصابت ضربه های سنگین به سرش به قتل رسیده بود.

با توجه به نحوه قتل کارآگاهان احتمال دادند، عامل جنایت از پشت سر قربانی خود را غافلگیر کرده و با جسمی شبیه میله آهنی ضربات سنگینی را به سرش وارد کرده بودند. پس از بررسی های مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران تحقیقات برای افشای راز این جنایت را آغاز کردند.

کارآگاهان در نخستین گام سراغ همسر مقتول رفتند. زن جوان با شنیدن خبر قتل شوهرش شروع به گریه و زاری کرد و گفت: صبح ساعت 5 صبح محمد مثل همیشه راهی محل کارش شد تا اینکه خبر قتل او به من اطلاع دادند. من و همسرم زندگی خوبی داشتیم و تصور نمی کنم کسی برای دشمنی دست به قتل محمد زده باشد.

تیم جنایی که به اظهارات زن جوان مشکوک شده بودند تحقیقات خود را بر روی او متمرکز کردند. بررسی ها نشان داد، مقتول و شوهرش با یکدیگر اختلاف شدیدی داشته و بر خلاف ادعای او همیشه از خانه آنها صدای درگیری به گوش می رسید.

با کشف این سرنخ زن جوان دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شد که در بازجویی های پلیسی سرانجام لب به اعتراف گشود و گفت: من و محمد با هم اختلاف شدیدی داشتیم. چند بار قصد طلاق داشتم اما همسرم مخالف بود. به همین خاطر تصمیم به قتل او گرفتم. موضوع را با دو برادر در میان گذاشته و آنها قبول کردند که همسرم را به قتل برسانند.

کاراگاهان سریع راهی خانه دو برادر شده و آنها را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند. متهمان نیز در بازجویی ها به ارتکاب قتل با همدستی همسر مقتول اعتراف کردند.

سرهنگ جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با اعلام این خبر گفت: عاملان این جنایت در کمتر از دو ساعت شناسایی و دستگیر شدند که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.42114s, 18q