روشی حیرت ‌انگیز برای نابودی سنگ‌های کلیه + تصاویر

۱۳۹۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۵ - کد خبر: 109441

سلامت نیوز: دانشمندان یک روش عجیب و حیرت‌انگیز برای درمان مشکل سنگ کلیه در افراد پیدا کرده‌اند که به ویژه به لحاظ مالی و صرف وقت به نفع بیماران کلیوی است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از یاشگاه خبرنگاران، پژوهشگران از نوآوری در ایجاد یک شیوه نوظهور برای درمان سنگ کلیه خبر دادند که به ویژه‌ می‌تواند سبب کاهش تلف شدن وقت بیماران در بیمارستان‌ها شود.

کلیه


گفتنی است، در این شیوه درمانی به طور همزمان سنگ‌های کلیه در هر دو کلیه توسط لیزر درمان می‌شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، در شیوه سنتی شکست سنگ کلیه بیمار برای هر کلیه باید یک مراجعه‌ جداگانه به مراکز درمانی داشته باشد که سبب اتلاف وقت و هزینه و تحمل درد زیاد در بیمار می‌شود.


عکس

در این روش درمانی جدید قبل از پرتاپ اشعه لیزر برای شکستن سنگ‌ها محل دقیق آنها شناسایی شده توسط ureteroscopy و آنگاه توسط لیزر عمل درمانی بر روی هر دو کلیه صورت می‌گیرد.

کارشناسان و پزشکان امیدوار هستند تا با استفاده از این روش بتوانند یک درمان نوین استاندارد برای مشکل سنگ کلیه ایجاد کنند.

در این روش بیمار تنها نیاز به استفاده از بی‌حس کننده دارد و در یک زمان در هر دو کلیه درمان شکستن سنگ کلیه او صورت می‌گیرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
مریم
من یه روش گیاهی سراغ دارم که خیلی مفیدو موثره و تاثیرش رو از چند نفر که قرار بود عمل بشن شنیدم که با استفاده ازین روش سنگ کلیه پودر شده و با ادرار خارج شده اینکه چند کیلو جعفری رو تو مخلوط کن بریزی و بعد آبش رو بگیری و روزی دو سه لیوان بنوشی.
1.63195s, 20q