زورگیری بی رحمانه از رفتگران شب

۱۳۹۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۸ - کد خبر: 109447

سلامت نیوز: رئيس پليس آگاهي استان کهگيلويه و بويراحمد از دستگيري دو سارق به عنف در مرکز اين استان خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ " جعفري نژاد " رئيس پليس آگاهي استان کهگيلويه و بويراحمد در تشريح جزئيات اين خبر ، بيان داشت:ماموران پليس آگاهي استان در خصوص ارجاع دو پرونده مبني بر ‏سرقت به عنف درسطح ياسوج ، بلافاصله موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

اين مقام انتظامي در خصوص شاکي اول اين پرونده اظهار داشت: شخصي که خود را کارگر شهرداري معرفي نموده ‏با مراجعه به اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان ‏اعلام داشت در ساعات نيمه شب در حال انجام وظيفه و رفتگري در يکي از خيابان هاي شهر ياسوج بودم که ناگهان دو سرنشين خودروي پژو يشمي رنگ، با تهديد چاقو مبلغ 50 هزار تومان وجه نقد از وي به سرقت برده و متواري شده اند.

جعفري نژاد در خصوص پرونده ديگر اين سرقت خاطر نشان کرد : فردي با بيان اينکه داراي مغازه نجاري هستم اعلام داشت در چند روز گذشته فردي با مراجعه به مغازه اينجانب گفت قصد ساخت کمد ديواري در منزلم دارم که به اتفاق همديگر راهي محل مورد نظر شديم که در بين راه و با همدستي راننده پژو يشمي رنگي که در پشت سر ما حرکت مي نمود اقدام به زورگيري و سرقت مبلغ 40 هزار تومان و کليد هاي مغازه ام نمودند و با شي نوک تيز اقدام به جراحت به من نمودند و پس از آن اقدام به فرار کردند .

رئيس پليس آگاهي کهگيلويه و بويراحمد تصريح کرد: ماموران اين پليس با توجه به حساسيت موضوع و در پي تحقيقات وسيع و گسترده با راهنمايي هر دو شاکي ، دو سارق را شناسايي و در يك عمليات ضربتي آنان را دستگير كردند.

"جعفري نژاد" ادامه داد : سارقان دستگير شده به جرم خود اعتراف كرده که پس از بازجوئي هاي تكميلي با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي و با حکم دادگاه ، روانه زندان شدند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.36339s, 18q