ترافیک و باران در جاده های کشور/ پایان هفته استان های شمالی بارانی است

۱۳۹۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۳ - کد خبر: 109485

سلامت نیوز: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: یک سامانه بارش باران روز چهارشنبه به شمال کشور وارد می شود و در پایان هفته اکثرشهرهای شمالی کشور بارانی هستند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، احد وظیفه اعلام کرد: امروز سه شنبه در غرب،جنوب غرب، دامنه های مرکزی، جنوب زاگرس و به تدریج نواحی مرکزی پیش بینی وزش باد و رعد و برق می شود. ذهمچنین در نواحی مستعد مناطق شمال، دامنه های جنوبی البرز احتمال تگرگ وجود دارد.

او گفت: در اکثر محورهای آذربایجان غربی، آذربایجان غربی، گیلان، اصفهان، تهران شرق بارش باران و در استان اردبیل محور اردبیل-مغان و اردبیل- خلخال استان مرکزی محور پاوه- تهران بارش باران گزارش شده است.

وظیفه با بیان اینکه امروز شدت بارشها در غرب، دامنه های مرکزی زاگرس است گفت: از اواخر امروز از شدت این بارشها در این مناطق کاسته می شود، اما این سامانه بارش در سواحل دریای خزر و دامنه های شرق البرز،شمال شرق و شرق کشور فعال می شود.

او ادامه داد: این سامانه بارش روز چهارشنبه از شمال شرق کشور خارج می شود اما یک موج بارشی دیگر از شمال غرب وارد می شود که به تدریج نواحی شمال کشور را فرا می گیرد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در مورد وضعیت آب و هوای تهران گفت: بارش باران تا اواخر ظهر امروز ادامه دارد و فردا چهارشنبه این بارشها پراکنده و همراه با وزش باد است.

گفتنی است بارش پراکنده باران در روزهای اخیر سبب شده تا هوای تهران سالم باشد اما تا کنون تنها روز 9 فروردین هوا پاک بود و در سایر روزها هوا سالم بوده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.5217s, 18q