صدور احكام بازنشستگي پيش از موعد در سال 93 ممنوع شد

۱۳۹۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۶ - کد خبر: 109522

سلامت نیوز:براساس ابلاغيه رييس جمهور، در سال 1393 ايجاد هرگونه موسسه و شركت دولتي، توسعه تشكيلات داخلي دستگاه هاي اجرايي و صدور احكام بازنشستگي پيش از موعد ممنوع شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه اعتماد،حسن روحاني، رييس جمهور و رييس شوراي عالي اداري در فروردين ماه جاري مصوبه شوراي عالي اداري در خصوص برنامه عملياتي اصلاح نظام اداري در سال 1393 را براي اجرا به تمامي وزارتخانه ها، موسسات، شركت ها، نهادهاي عمومي غير دولتي و استانداري ها ابلاغ كرده است.

شوراي عالي اداري در يكصد و شصت و دومين جلسه مورخ 14/12/1393 در راستاي تحقق سياست هاي كلي نظام اداري ابلاغي مقام معظم رهبري به پيشنهاد معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور «برنامه عملياتي اصلاح نظام اداري در سال 1393» منبعث از نقشه راه اصلاح نظام اداري مصوب را به شرح متن و جدول پيوست (ممهور به مهر دبيرخانه شوراي عالي اداري)، تصويب كرد. ماده 1- دستگاه هاي اجرايي مكلفند: نسبت به برنامه ريزي و اجراي برنامه عملياتي مذكور مطابق برنامه زمان بندي، اقدام كنند. ماده 2- در سال 1393 ايجاد هر گونه موسسه و شركت دولتي، توسعه تشكيلات داخلي دستگاه هاي اجرايي و صدور احكام بازنشستگي پيش از موعد ممنوع است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
hadi
این جاست که می فهمیم تفاوت یک کشور توسعه یافته با یک کشور مثل خودمان چیست. در اروپا اگر بخواهند تغییری در قوانین بازنشستگی ایجاد کنند پس از طی مراحل تصویب این تصمیم به اطلاع عموم گذاشته می شود که مثلا پنج سال دیگر قرار است فلان قانون بازنشستگی تفییر کند. نه مثل رییس جمهور محترم ما که یک شبه همه را دچار شوک کردند
غلام مولا
آقای روحانی تا قبل از این که همه امیدمان را از دست بدهیم از این تصمیم خود برای ممنوع کردن بازنشستگی پیش از موعد منصرف شوید. نگذارید باور کنیم که هیچ بدی نرفته که بدتر نیاید. ما با هزاران امید به شما رای دادیم. با زندگی اقشار ضعیف جامعه به این سادگی بازی نکنید
0.19116s, 21q