افزايش3تا7 برابري مصرف تجهيزات پزشكي داخلي طي3 سال گذشته

۱۳۸۷/۰۳/۲۱ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 10964
افزايش3تا7 برابري مصرف تجهيزات پزشكي داخلي طي3 سال گذشته

دكتر ابراهيم متوليان در مراسم افتتاحيه نمايشگاه ايران مد با اشاره به شناسنامه دار شدن تمام شركت‌هاي توليد تجهيزات پزشكي داخلي و وارد كنندگان گفت: براين اساس كار مبارزه با قاچاق تجهيزات پزشكي به داخل كشور فراهم شده و مي‌توانيم كالاهاي قاچاق را از كالاهاي مرغوب و با كيفيت تشخيص دهيم.

وي همچنين با اشاره به تدوين آيين نامه تجهيزات پزشكي كه به تازگي صورت گرفته، گفت: براين اساس برگزاري نمايشگاه‌هاي تجهيزات پزشكي الزامي شده و تمام نمايشگاه‌ها از جمله نمايشگاه‌هاي شهرستان‌ها و حاشيه كنگره‌ها بايد با ضوابط مورد تاييد وزارت بهداشت برپا شود.

وي با اشاره به نتايج مثبت نمايشگاه ايران مد گفت: خوشبختانه اين نمايشگاه كه تا سال 68 هر دو سال يكبار برگزار مي‌شد از آن زمان تاكنون به طورسالانه برگزار شده و نتايج مثبتي را به بار داشته است.

قائم مقام وزير بهداشت در امور بازرگاني و تجهيزات پزشكي همچنين با اشاره به اين كه نمايشگاه عرب هلث در منطقه با وسعت و قدرت بسياري برگزار مي‌شود، اظهار كرد: بنابراين بايد در تلاش باشيم تا نمايشگاه ايران مد نيز به معناي واقعي در سطح بين المللي مورد توجه همگان قرار گيرد.

متوليان با بيان اينكه امسال520 شركت در اين نمايشگاه حضور دارند 160 شركت را خارجي و 360 شركت را داخلي برشمرد و از تعداد قابل توجه شركت كنندگان خارجي ابراز خرسندي كرد.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.4715s, 19q