مهمترین دلیلی که باعث بروز کدورت بین زوجین می شود

۱۳۹۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۳ - کد خبر: 110145

سلامت نیوز: مطالعات جدید دانشمندان نشان می‌دهد یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که باعث ایجاد کدورت بین زوجین می‌شود اهمیت ندادن به بحث "قدردانی کردن" است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، یکی از دغدغه‌هایی که زوجین در زندگی با آن روبرو هستند انجام کاری خاص و ویژه برای خوشحال نمودن طرف مقابل و ایجاد جلب محبت اوست.

بررسی‌ها نشان می‌دهند موضوع قدردانی از همسر در زندگی مشترک از اهمیت برخوردار است تا جایی‌که روانشناسان در مطالعات اخیر خود نشان دادند قدردانی می‌تواند تا 7 درصد از مشکلات و افکارهای منفی طرف مقابل را از بین ببرد.
گفتنی است، قدردانی از زحمات همسرتان باید برای شما تداوم داشته باشد و شما می‌توانید با تهیه یک کادو کوچک و راهکارهایی کم‌هزینه سردی و دلخوری ایجاد شده بین شما و شریک زندگی‌تان را از بین ببرید.
نتایج مطالعات نشان می‌دهند افسردگی یکی از شایع‌ترین "اختلافات روانی" است که در دهه‌های اخیر بین زوجین گسترش یافته است و مطالعات محققان نشان می‌دهد با قدردانی و تشکر کردن و ایجاد محبت بین خود و شریک زندگی‌تان می‌توانید ریشه بسیاری از اختلافات را نابود کنید و کمک زیادی در راه رسیدن به موفقیت در زندگی‌تان انجام دهید.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.43066s, 19q