رایگان مشاوره تغذیه شوید

۱۳۹۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۸ - کد خبر: 110200

سلامت نیوز: همزمان با هفته سلامت توسط کلینیک تغذیه و رژیم درمانی دانشکده تغذیه و انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور ویزیت و مشاوره رایگان هموطنان صورت می‌گیرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، اسدی مسئول روابط عمومی دانشکده تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اعلام این خبر گفت: این کلینیک با بکارگیری تیمهای تخصصی، آماده ارائه خدمات رایگان مشاوره‌ای و ارزیابی تن‌سنجی و سنجش فشارخون به کلیه مراجعان از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیش از یک پنجم هموطنان ما گرفتار بیماری پرفشاری خون و عوارض ناشی از آن هستند، دانشکده تغذیه و انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور در هفته سلامت به منظور پیشگیری از بیماری پرفشاری خون و عوارض ناشی از آن نسبت به ویزیت و مشاوره رایگان هموطنان اقدام کرده است.

اسدی خاطر نشان کرد: در این طرح هموطنان مورد ارزیابی‌های اولیه تغذیه‌ای قرار می‌گیرند؛ ابتدا مراجعه کنندگان توسط پزشک کلینیک ویزیت شده و ارزیابی بالینی و اندازه گیری فشارخون آن‌ها انجام می‌شود و توصیه‌های لازم را دریافت می‌کنند. سپس متخصصان تغذیه ضمن اندازه گیری قد و وزن و بررسی سلامت تغذیه‌ای افراد به ارایه راهنمایی‌ها و آموزش‌های لازم خواهند پرداخت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.38734s, 19q