فروش داروهای تقلبی در اینترنت

۱۳۹۳/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۰ - کد خبر: 110382
فروش داروهای تقلبی در اینترنت

سلامت نیوز: رئیس پلیس فتا غرب استان تهران در مورد فروش داروهای تقلبی هشدار داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، سرهنگ اصغر باقريان رئيس پليس فتا غرب تهران در اين باره گفت: افرادي که با داروهاي تقلبي تجارت مي‌کنند، کلاهبرداران کوچکي نيستند. در حال حاضر خريد و فروش داروهاي تقلبي تبديل به يک تجارت جهاني و برنامه ريزي شده است.

وي ادامه داد: قيمت داروها در اينترنت بسيار ارزان تر است اما بيشتر اوقات داروهاي فروخته شده تقلبي است و اين به بهاي به خطر انداختن سلامتي انسان تمام مي شود به همين دليل پليس فتاي غرب استان تهران عملياتي گسترده را براي مبارزه با عرضه داروهاي تقلبي در اينترنت آغاز کرده است.

باقريان افزود: شهروندان نبايد به تبليغات فروش دارو و تجهيزات پزشکي در سايت‌هاي اينترنتي توجه کنند زيرا بررسي‌ها نشان مي‌دهد اکثر اين وب سايت‌ها اقدام به فروش تجهيزات تقلبي پزشکي و داروئي غير مجاز خطرناک کرده و بخشي از آنها نيز از اين طريق کلاهبرداري کرده و بدون اينکه کالايي را به آنان تحويل دهند وجهي را دريافت کرده و مشتريان هم که هيچ نشاني از آنها ندارند مجبورند براي هميشه قيد پول خود را بزنند.

رئيس پليس فتا غرب تهران در پايان از کاربران خواست با حفظ هوشياري و رعايت هشدار هاي ارائه شده از سوي مراجع انتظامي خود را از دام بزه کاران مصون نگه دارند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.56924s, 19q