طلاق برای گرفتن وام ۱۰۰ میلیونی

۱۳۹۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۴ - کد خبر: 110568

سلامت نیوز: زنی در دادگاه خانواده گفت: شوهرم رئیس بانک است و حاضر نشده است که ۱۰۰ میلیون وام به پسرخاله‌ام بدهد بنابراین من امروز برای طلاق به دادگاه آمدم تا شاید شوهرم با پرداخت وام موافقت کند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، زنی 30 ساله با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست طلاق خود را به قاضی یکی از شعب این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد وی با بیان این‌که 7 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، افزود: شوهرم به من اهمیتی نمی‌دهد و با اینکه می‌داند پاسخ‌گویی به درخواست‌هایم برایم بسیار مهم است ولی از آن امتناع کرده و آبرویم را در مقابل فامیل برده است.

این زن جوان با اشاره به این‌که یک فرزند 3 ساله دارم، گفت: می‌خواهم از شوهرم جدا شوم و دیگر در کنار او به زندگی ادامه ندهم و حضانت فرزندم را نیز برعهده گیرم.

وی با اشاره به علت اصلی درخواست طلاق اظهار داشت: از شوهرم خواستم که با توجه به این‌که رئیس بانک است وامی حدود 100 میلیون تومان به پسرخاله‌ام دهد ولی او قبول نکرده است و حتی حرف من برایش ارزشی نداشت.

زن گفت: شوهرم تصور می‌کند اقوام نزدیک و فامیل‌های من و خود او مانند مردم هستند و نباید بین آن‌ها تبعیض قائل شود؛ درست که پسرخاله‌ام بیکار است ولی من می‌خواستم مهریه‌ام را در قابل این امر به شوهرم ببخشم.

زن جوان با بیان اینکه حدود سه ماه است به او فرصت دادم تا از تصمیمش منصرف شود ولی او این موضوع را قبول نکرد ومن اکنون می‌خواهم از او جدا شوم، افزود: شوهرم امروز به دادگاه نیامده است چرا که تصور نمی‌کرد من درخواست طلاق دهم. امیدوارم دادخواست طلاق، شوهرم را راضی به پرداخت وام کند.

زن عنوان کرد: اکنون که شوهرم با درخواست من کنار نیامده است مهریه 400 سکه‌ای و حضانت فرزندم را باید به من دهد. هنوز این موضوع را باور نمی‌کنم که شوهرم درخواست مرا رد کرده است و تنها می‌خواهم از او جدا شوم.

بعد از چند دقیقه سکوت، قاضی پرونده حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و از زن خواست از طلاق منصرف شود از لجبازی دست بردارد و جلسه پایان یافت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.12206s, 18q