چهارمین کنگره بین‌المللی نارسایی قلب ایران برگزار می‌شود

۱۳۹۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۲ - کد خبر: 110688

سلامت نیوز: دبیر اجرایی چهارمین کنگره بین المللی نارسایی قلب ایران از برگزاری این کنگره در تاریخ 10 لغایت 12 اردیبهشت1393 در مرکز همایشهای بین المللی شهید بهشتی واقع در دانشگاه شهید بهشتی خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز، دکتر بابک شریف کاشانی با بیان اینکه کنگره پیش رو با رویکرد و نگاهی ویژه به مبحث نارسایی قلب برگزار میگردد به اعلام محورهای برگزاری کنگره پرداخت و اظهار نمود،پیوند قلب،فشارخون ونارسایی قلب از جمله محورهای اصلی برگزاری این کنگره میباشد.

وی همچنین به تبیین اهداف مورد نظر از برگزاری کنگره پرداخت و اظهار نمود این کنگره با سه هدف :ارایه جدید ترین مطالب برای پزشکانی که در این رشته فعالیت دارند،ایجاد ارتباط مناسب با گروههای همسو در کشورهای منطقه ومعرفی دستاوردهای کشور عزیزمان به مهمانان خارجی برگزار میگردد .

رییس بخش قلب و عروق بیمارستان مسیح دانشوری از برگزاری سه کارگاه تخصصی با موضوعات:اکوی سه بعدی قلب،الکتروفیژیولوژی وروش عملی ترک سیگاردر حاشیه کنگره خبر داد و اعلام نمود بروال سنوات گذشته در کنار برنامه علمی کنگره نمایشگاه تجهیزات پزشکی و دارویی با حضور شرکتهای فعال این بخش در مرکز همایشهای بین المللی شهید بهشتی پرپا خواهد بود.

دبیر اجرایی کنگره با اعلام حضور بیش از15 نفر از اساتید مطرح و صاحب نام بعنوان سخنران اظهار نمود گروه قلب عروق و مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با مشارکت علمی انجمن جهانی نارسایی قلب وانجمن نارسایی قلب کشور ترکیه برگزار کننده این کنگره میباشند وبا توجه به سوابق موفق علمی برگزاری کنگره در دوره های گذشته و استقبال گسترده همکاران محترم از این رویداد علمی این کنگره نیز دارای حداکثر امتیاز بازآموزی خواهد بود.

دکتر بابک شریف کاشانی در پایان مصاحبه ضمن دعوت ازکلیه همکاران محترم جهت حضور در این رویداد علمی از مدیران محترم کلیه شرکت های فعال دارویی و تجهیزاتی نیز جهت حضور در بخش نمایشگاهی کنگره دعوت بعمل آوردند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی www.IHFsummit.ir ویا با شماره تلفن8-44273987 تماس حاصل فرمایند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.17561s, 18q