کشیدن نقشه سرقت مسلحانه از بانک در زندان/متهمان قبل از دستبرد دستگیر شدند

۱۳۹۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۲ - کد خبر: 110838

سلامت نیوز: سارقانی که در زندان با یکدیگر آشنا شده بودند، نقشه سرقت مسلحانه از بانکی را با هم کشیدند، با هوشیاری پلیس قبل از هر اقدامی دستگیر شدند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار ملکی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: طی هفته گذشته کارآگاهان پلیس آگاهی استان مرکزی گزارشی در مورد برنامه ریزی اعضای یک باند برای سرقت یکی از شعبات بانکی در شهر اراک دریافت کردند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع تحقیقات برای شناسایی اعضای این باند در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت و ماموران انتظامی موفق شدند، تحقیقاتی گسترده این افراد را شناسایی و فعالیت آنان را تحت مراقبت خود قرار دهند.

ملکی تفزود: در تحقیقات انجام شده ماموران دریافتند که یکی از شعبه بانکی در حومه شهر اراک هدف سارقان است که برنامه ریزی لازم برای دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مرکزی به عملیات دستگیری اعضای این باند اشاره کرد و گفت: اعضای این باند 4 نفر بودند و در اعترافات خود بیان داشتند که در زندان با هم آشنا شده و نقشه سرقت را طراحی کرده اند.

سردار ملکی در پایان خاطر نشان کرد: از اعضای این باند یک قبضه سلاح کمری یک دستگاه خودرو، موتورسیکلت و تعدادی ابزار و تجهیزات برای استفاده هنگام سرقت از بانک کشف شد.

متهمان با تشکیل پرونده با قرار وثیقه قانونی راهی زندان شدند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.57325s, 18q