سنجش سلامت کلاس اولی‌ها الزامی است

۱۳۹۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۱۲ - کد خبر: 110854

سلامت نیوز: معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ثبت‌نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از اول خرداد آغاز می‌شود، گفت: سنجش سلامت کلاس اولی‌ها الزامی است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، محمد دیمه‌ور اظهار کرد: اولیا در زمان ثبت نام کلاس اولی‌ها باید شناسنامه سلامت دانش آموزان را داشته باشند لذا یکی از الزامات ثبت نام، داشتن شناسنامه سلامت است.

وی با اشاره به آغاز ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از ابتدای خردادماه گفت: با توجه به اینکه ثبت نام کلاس اولی‌ها نیازمند پروسه انجام معاینات مختلف برای سنجش سلامت است والدین باید به موقع نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از خانواده‌ها خواست تا ثبت نام فرزندان خود را به روزهای پایانی موکول نکنند و هرچه زودتر نسبت به ثبت نام فرزند خود اقدام کنند.

سال گذشته بر اساس بخشنامه‌ای که معاونت ابتدایی صادر کرده بود، خانواده‌ها می‌توانستند فرزندان کلاس اولی خود را در مدارس نزدیک به محل کار خود ثبت نام کنند که البته عنوان شده در دستور العمل ثبت نام سال تحصیلی 93-94 نیز این بند وجود دارد اما هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.75345s, 18q