رئیس سازمان غذای دارو تکذیب کرد:

قیمت مواد دندان پزشکی ۵ برابر نشده‌ است

۱۳۹۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۶ - کد خبر: 110940
قیمت مواد دندان پزشکی ۵ برابر نشده‌ است

سلامت نیوز: در حالی که رئیس انجمن دندانپزشکی ایران از افزایش ۵ تا ۶ برابری قیمت مواد و تجهیزات دندانپزشکی خبر داده بود رئیس سازمان غذا و دارو این خبر را تکذیب کرد.

در حالی که رئیس انجمن دندانپزشکی ایران از افزایش ۵ تا ۶ برابری قیمت مواد و تجهیزات دندانپزشکی خبر داده بود رئیس سازمان غذا و دارو این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، رسول دیناروند با رد افزایش ۶ برابری مواد و تجهیزات دندانپزشکی گفت: به هیچ عنوان چنین افزایشی نداشتیم و این موضوع تکذیب می‌شود.

وی تصریح کرد: سیاست وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو این است که در سال جاری همه فرآورده‌های وارداتی چه دارو چه تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی کاهش قیمت داشته باشند و این کار شروع شده و انشااله ادامه دارد.

دیناروند همچنین در مورد واردات چمدانی تجهیزات دندانپزشکی گفت: متاسفانه واردات چمدانی وجود دارد و بیشتر هم به عبور از مسیرهای نظارتی و گمرکی برمی گردد.

رئیس سازمان غذای دارو با اشاره به اینکه واردات چمدانی یک نوع قاچاق محسوب می‌شود و آنرا تایید نمی‌کنیم افزود: سازمان غذا و دارو اجازه واردات مواد دندانپزشکی که مورد نیاز است را از طریق منابع معتبر می‌دهد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.31632s, 19q