مرگ موتورسواری که بزرگراه را خلاف جهت رفت

۱۳۹۳/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۸ - کد خبر: 111051

سلامت نیوز: در ساعت 17:25 روز جمعه در مسیر غرب به شرق بزرگراه ارتش روبروی سازمان جنگل‌ها و مراتع یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد متعلق به بخش خصوصی با یک موتورسیکلت برخورد کرد که این تصادف منجر به مرگ راکب آن شد.


رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از مرگ یک موتورسوار در پی تصادف با یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد خبر داد.

سرهنگ عین‌الله جهانی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: در ساعت 17:25 روز جمعه در مسیر غرب به شرق بزرگراه ارتش روبروی سازمان جنگل‌ها و مراتع یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد متعلق به بخش خصوصی با یک موتورسیکلت برخورد کرد که این تصادف منجر به مرگ راکب آن شد.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت بی‌دقتی راکب موتورسیکلت به دلیل عبور از محل ممنوع و حرکت خلاف جهت را علت 100 درصدی وقوع این حادثه عنوان کرد و گفت:‌ متاسفانه همچنان شماری از موتورسواران از این وسیله برای عبور از هر منطقه‌ای استفاده می‌کنند. این در حالی است که قوانین وسایل نقلیه موتوری مطابق دیگر وسایل نقلیه است با این تفاوت که علاوه بر مقررات عمومی رفت و آمد راننده باید مقررات اختصاصی موتورسواری را مدنظر قرار دهد.

جهانی اضافه کرد:‌ متاسفانه این راننده در اقدامی خطرناک اقدام به حرکت خلاف جهت در بزرگراه کرده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.59874s, 18q