جشنواره پروانه های امید برگزار می شود

۱۳۹۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۹ - کد خبر: 111184

سلامت نیوز: نخستین جشنواره فرهنگي هنري ام اس با نام پروانه های امید توسط انجمن ام اس و با مشارکت اداره کل ارشاد استان تهران از سوم تا هشتم خردادماه1393 برگزارمی شود.

به گزارش سلامت نیوز، حسين كاكاوند از نهادهاي ذيربط نظير نهاد رياست جمهوري، وزارت بهداشت و درمان، وزارت آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری، سازمان بهزيستي، شهرداري و دیگر ارگان ها و سازمان ها خواست تا در برگزاري اين هفته مشارکت داشته باشند.

کاکاوند در خصوص نخستین دوره جشنواره فرهنگي هنري پروانه های امید که به مناسبت هفته ام اس از سوم تا هشتم خردادماه برگزار مي‌شود اظهار داشت : جشنواره در یازده رشته فيلم، شعر، داستان نویسی، عكس، نقاشی، نگارگری، خوشنویسی، كاريكاتور، تصويرسازي، پوستر و مجسمه سازي برگزار مي‌شود.

دبير ستاد برگزاری هفته ام اس ادامه داد : مهلت ارسال آثار تا تاریخ 22 اردیبهشت می باشد که بدینوسیله از همه هنرمندان دعوت می کنیم تا با حضورشان ما را در رسیدن به اهداف جشنواره یاری رسانند.

ضمنا آثار ارسالی پس از داوری توسط هیت داوران در هر رشته نمایشگاهی از تاریخ سوم تا هشتم خردادماه در گالری اداره کل ارشاد استان تهران از ساعت 10 لغایت 21 به نمایش عموم در خواهد آمد و طی مراسمی از نفرات برتر در هر رشته در روز نهم خرداد در مراسم اختتامیه این هفته در برج میلاد تقدیر خواهد شد.

همچنین از نکات بسیار مهم و ویژه این جشنواره حضور هنرمندان فرهیخته و شاخص کشورمان به عنوان داوران و دبیران رشته های مختلف این جشنواره می باشد که همه آنها با حضورشان ما را در برگزاری هرچه بهتر این جشنواره یاری می رسانند.كاكاوند از برگزاري نخستين دوره المپياد ورزشي پروانه های امید خبر داد و گفت : این المپیاد به مناسبت هفته ام اس در دو بخش رقابتی و نمادین برای آقایان و بانوان مبتلا به ام اس برگزار می گردد.

در بخش رقابتی رشته های شنا، شطرنج، دارت، سواركاري و تنیس روی میز برگزار مي گردد و در هفته ام اس از برگزيدگان اين برنامه تقدير و تشکر به عمل خواهد آمد. و در بخش دوم، به دنبال برگزاري برنامه هاي ورزشي نمادين توسط تیم های ورزشی انجمن ام اس ایران در رشته های فوتسال، دوچرخه سواري، اسکی، كوهنوردي و پیاده روی خانوادگی هستیم.كاكاوند در پايان ابراز اميدواري كرد که ارائه برنامه های این هقته بتواند گام موثری در افزايش خودباوري مبتلايان و ارتقای نگاه اجتماعی نسبت به ام اس باشد.علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.irmsnews.comمراجعه کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.3403s, 18q