الیور ترسناک پایتخت در سطل آشغال دستگیر شد

۱۳۹۳/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۳ - کد خبر: 111196

سلامت نیوز: اوباش ترسناک پایتخت به نام الیور صبح روز گذشته در میان زباله دستگیر و به پایگاه پلیس امنیت عمومی تهران منتقل شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، در اجراي دستور بازپرس شعبه 6 بازپرسي دادسراي شهيد مقدس مبني بر دستگيري کليه عوامل دخيل در درگيري 22 فروردین ماه در منطقه خاني آباد که در آن عده اي از اوباش سابقه دار اقدام به درگيري دسته جمعي و تخريب چندين خودرو نموده اند، پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اقدامات گسترده خود را آغاز کرد.

در قدم نخست کارآگاهان با فعال سازي منابع اطلاعاتی در محل فوق احدي از اين افراد به هويت "رضوان" ملقب به "اليور" ساکن نعمت آباد شناسايي شد.

لذا اکيپي از عوامل پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ جهت دستگيري متهم اعزام و پس از شناسايي دقيق محل و حصول اطمينان از حضور متهم در ساعت 6 صبح روز گذشته طي يک عمليات ضربتي وارد منزل وي شده ولی متهم را نیافتند و در بررسی دقیق تر سر و صدایی از داخل یک سطل آشغالی بسیار بزرگ در کنار آشپزخانه شنیدند که در مشاهده آن اوباش ترسناک را لابه لای زباله یافتند و تحت الحفظ به پایگاه پلیس امنیت انتقال دادند.

سرهنگ علیرضا محرابی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ درباره این خبر گفت: در بازرسي از منزل وي حدودا يک صوت مواد مخدر شبيه به شيشه و يک قبضه کاتر مخصوص درگيري کشف و ضبط گرديد و در ادامه متهم پس از تحقيق و بازجويي تحت الحفظ به مرجع قضايي انتقال گرديد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.70347s, 18q