انکار زن همسرکش در جلسه دادگاه

۱۳۹۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۷ - کد خبر: 111325

سلامت نیوز: زن جوان که متهم است همسرش را در خواب به قتل رسانده است در جلسه محاکمه منکر اتهامات خود شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، در این پرونده آمنه متهم است 13 بهمن ماه سال 90 شوهرش به نام مهدی را به قتل رسانده است. متهم پس از دستگیری در اداره آگاهی ورامین منکر قتل شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت همسرش را در خواب خفه کرده است. آمنه همچنین متهم به رابطه نامشروع با پسر جوانی به نام احمد است.

صبح امروز جلسه محاکمه متهمان به ریاست قاضی عزیز محمدی و با حضور چهار قاضی مستشار در شعبه 71 دادگاه کیفری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: آمنه 25 ساله متهم به قتل عمدی همسرش به نام مهدی و رابطه نامشروع با احمد است.

وی با روسری شوهر خود را به قتل رسانده که با توجه به اعترافات وی و بازسازی صحنه قتل برای متهم تقاضای مجازات قانونی را دارم. در این پرونده همچنین احمد 32 ساله متهم به رابطه نامشروع با متهم ردیف اول است.

در ادامه جلسه دادگاه مادر مقتول در جایگاه قرار گرفت و گفت: به خاطر اینکه فرزندم بی گناه کشته شد برای آمنه تقاضای قصاص دارم.

رئیس دادگاه: متهم در بازجویی ها مدعی شده به دلیل اینکه قبل از عروسی باردار شده بود شما با وی اختلاف داشتید این موضوع صحت داشت؟

مادر مقتول: ما هیچ اختلافی با متهم نداشتیم و خود او دو ماه بعد از ازدواج بچه اش را سقط کرد.

رئیس دادگاه: پسرتان سابقه خودکشی داشت؟

مادر مقتول: نه او هیچ وقت دست به خودکشی نزد.

در ادامه آمنه در جایگاه قرار گرفت و گفت: من اتهامات خود را قبول ندارم. رابطه من با احمد تلفنی بود. شب حادثه به خاطر اینکه داروهایی خواب آور می خوردند متوجه هیچ چیزی نشدم وقتی از خواب بیدار شدم متوجه مرگ مهدی شدم.

رئیس دادگاه: در مراحل مختلف بازجویی تناقضاتی داشتید علت آن چه بود؟

متهم به قتل: الان چیزی به خاطر ندارم.

رئیس دادگاه: شب قبل از قتل همسرت وی متوجه رابطه ات با احمد شد حتی آنها قرار گذاشتند برای پایان دادن به این رابطه با هم صحبت کنند. در ادامه بازجویی ها گفته اید وقتی احمد به خانه مان آمد مهدی از من خواست بیرون بروم و نیم ساعت بعد وقتی برگشتم مهدی در خواب بود. این اظهارات را قبول دارید؟

متهم به قتل: نه، با عقل مگر جور در می آید که احمد برای صحبت در این خصوص به خانه ما بیاید.

رئیس دادگاه: اگر مرتکب قتل نشدید چرا به کشتن همسرت با روسری اعتراف کردی؟

متهم به قتل: وقتی متوجه شدم احمد دستگیر شده و تحت بازجویی است برای اینکه او اذیت نشود به قتل اعتراف کردم.

رئیس دادگاه: در جریان تحقیقات مدعی شده ای هیچ علاقه ای به احمد نداشته ای پس چرا به رابطه با او ادامه دادی؟

متهم به قتل: برای اینکه شوهرم را اذیت کنم به احمد پیامک می دادم.

در ادامه جلسه دادگاه احمد در جایگاه قرار گرفت و گفت: همه رابطه ما به صورت پیامکی بود من خواستگار خواهر آمنه بودم و او از این طریق شماره من را به دست آورد. آمنه زن شوهر دار بود و من چند بار از او خواستم دست از سرم بردارد اما او مدام پیامک می زد و مدعی بود خیلی وقت است به من علاقه دارد.

در ادامه جلسه دادگاه قاضی عزیز محمدی با توجه به اینکه پرینت پیامک های متهمان پس از مرگ مهدی از مخابرات اخذ نشده بود و نیاز به بررسی دقیق تر علت مرگ در پزشکی قانونی بود پرونده را برای رفع نقض به دادسرا بازگرداند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.15407s, 18q