حلقه هاي قانون طلسم رمال را شکست

۱۳۹۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۸ - کد خبر: 111369

سلامت نیوز: مرد رمالي که با سوء استفاده از مشکلات خانوادگي و بيماري هاي مردم از آنان مبالغ هنگفتي پول دريافت مي کرد در چنگ قانون گرفتار شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، فرمانده انتظامي مشهد درباره جزئيات دستگيري متهم ۶۵ ساله گفت: دوشنبه گذشته زن ميانسالي به کلانتري خواجه ربيع مشهد مراجعه کرد و ضمن تسليم شکوائيه اي گفت به پيشنهاد يکي از آشنايانم براي رفع مشکل و گرفتاري هاي خانوادگي نزد رمالي در بولوار رسالت رفتم اما با رفتارهاي مشکوک او مواجه شدم به طوري که احساس کردم او قصد تعرض به من را دارد.

سرهنگ حجت نيکمرام افزود: اين زن در ادامه اظهاراتش عنوان کرد: فرد رمال تاکنون مبلغ پنج ميليون و ۵۰۰ هزار تومان براي باز کردن طلسم و نوشتن جادو و جنبل از من پول گرفته است.

رئيس پليس مشهد خاطرنشان کرد: با توجه به اين موضوع گروهي از ماموران تجسس با هدايت سرهنگ علي بانژاد (رئيس کلانتري خواجه ربيع) براي بررسي موضوع به محل اعلام شده عزيمت کردند اما رمال مذکور مدعي بود که تنها به مراجعه کنندگان خانم پاسخ مي دهد و از پذيرفتن مردان معذور است.

سرهنگ نيکمرام تصريح کرد: ماموران انتظامي با دستورات قاضي ريزگي (قاضي شعبه 2۰۲ مجتمع قضايي امام خميني(ره)) منزل رمال را بازرسي کردند که در نتيجه چندين کتاب قديمي، تعداد زيادي کاغذهاي نوشته شده به همراه پوست آهو و قفل هايي که روي آن ها اعداد و ارقامي نوشته شده بود کشف شد و متهم ۶۵ ساله براي انجام بازجويي به کلانتري انتقال يافت. فرمانده انتظامي مشهد اضافه کرد: هنگام دستگيري متهم ۳ زن ديگر نيز که براي رفع مشکلات خانوادگي و بيماري به اين فرد مراجعه کرده بودند در منزل او حضور داشتند اين مقام ارشد انتظامي خاطرنشان کرد: متهم در اعترافات خود سوء استفاده از مشکلات مردم و گرفتن پول از آن ها را پذيرفت و با تشکيل پرونده تحويل مقام قضايي شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.92679s, 18q