قتل پايان نزاع خونين موتورسواران

۱۳۹۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۲ - کد خبر: 111688

سلامت نیوز: در نزاعي که بين موتورسواران با انگيزه نامعلوم در منطقه همت آباد مشهد رخ داد جوان ۲۶ ساله اي با ضربه کارد به قتل رسيد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، روز گذشته چند جوان پس از مصرف مشروبات الکلي در يک چهار ديواري زمين هاي کشاورزي منطقه همت آباد، سوار موتورسيکلت شدند و به طرف مشهد به راه افتادند هنوز راکب يکي از موتورسيکلت ها که دوستش نيز ترک نشين آن بود مسافتي را طي نکرده بودند که موتورسوار ديگري کنار آن ها قرار گرفت و ناگهان ترک نشين آن ضربه اي با کارد به شانه موتورسوار ديگر کوبيد و هنگامي که خون از بدن مجروح ۲۶ ساله بيرون زد آن ها از محل گريختند.

در همين حال موتورسوار ديگري از راه رسيد و فرد مجروح را با کمک يکي از دوستانش به بيمارستان شهيد هاشمي نژاد مشهد منتقل کرد اما جوان ۲۶ ساله به خاطر شدت خونريزي جان خود را از دست داده بود.

ماموران انتظامات بيمارستان، بلافاصله يکي از موتورسواران را دستگير کردند اما فرد ديگر از بيمارستان فرار کرد. ماموران انتظامات ماجرا را به ماموران کلانتري خواجه ربيع مشهد اطلاع دادند که دقايقي بعد به دستور سرهنگ علي بانژاد گروهي از ماموران عازم بيمارستان شدند و بدين ترتيب پرونده جنايت ديگري روي ميز قاضي موحدي راد (قاضي ويژه قتل عمد) گشوده شد.

به خاطر اهميت ماجرا، مقام قضايي ضمن دادن دستوراتي براي شناسايي عوامل نزاع، خود نيز عازم بيمارستان شد و تحقيقات قضايي در اين باره ادامه يافت. با راهنمايي جواني که در بيمارستان دستگير شده بود تعدادي از متهمان شناسايي شدند و عمليات شبانه پليس با نظارت قاضي ويژه قتل عمد براي دستگيري آنان ادامه يافت. ساعاتي بعد ماموران انتظامي کلانتري خواجه ربيع ضارب را که تصميم گرفته بود خود را معرفي کند دستگير و به کلانتري هدايت کردند. اين گزارش حاکي است: تاکنون ۳ متهم در اين رابطه دستگير شدند و چند قوطي آلوده به مشروبات الکلي دست ساز نيز از چهارديواري منطقه همت آباد کشف شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.1147s, 18q