رئیس جمهور یکبار برای همیشه چالشهای حوزه سلامت را حل کند

۱۳۸۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 11185
رئیس جمهور یکبار برای همیشه چالشهای حوزه سلامت را حل کند

دکتر مسعود مسلمی فرد با اشاره به سخنان اخیر دکتر احمدی نژاد برای حل مشکل مسکن در کشور، به مهر گفت: همان طور که قرار شده رئیس جمهور یک بار برای همیشه مشکلات بخش مسکن را حل کند، از ایشان می خواهیم در خصوص حوزه سلامت نیز چنین تصمیمی بگیرد.

وی با تاکید بر درایت رئیس جمهوری برای حل مشکلات بخش سلامت، بر ساماندهی حوزه سلامت بر اساس عدالت محوری تاکید کرد و افزود: البته ساماندهی حوزه سلامت نباید جهت محور باشد، زیرا در این صورت مشکلات همچنان باقی خواهد ماند.

نایب رئیس انجمن پزشکان عمومی ایران ادامه داد: امروز، زمانی است که دولت باید به صورت جهادی وارد این عرصه شده و مشکلات بخش سلامت را حل کند.

مسلمی فرد با اشاره به مشکلات به وجود آمده در بحث تعرفه های پزشکی بخش خصوصی، اظهارداشت: انجمن های پزشکی هیچ گاه قصد مقابله با دولت را ندارند، بلکه قصد مداخله در امور پزشکی را دارند.

وی، وضعیت اقتصاد پزشکی را نابسامان و بحرانی خواند و افزود: تنها راهکار خروج از این بحران، توجه دولت به بحث سرانه درمان و پزشک خانواده است.

نایب رئیس انجمن پزشکان عمومی ایران، با اعلام نارضایتی مردم و جامعه پزشکی از شرایط حاکم بر حوزه سلامت کشور، تاکید کرد: این مشکلات با شعار حل نمی شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.1744s, 18q